Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapest-Szolnok-Heves-Budapes...

Budapest-Szolnok-Heves-Budapest útvonalon milyen díjat kell fizetni?

Figyelt kérdés

Szombaton utazok, és az érdekelne, ha van autópálya matricám akkor kell-e Pest megyén kívül más megyei matricát vennem?


Azt tudom, hogy csak egy darabig lehet autópályán menni Szolnokig aztán a 4. főúton kell tovább haladni. Ha viszont nem veszek autópálya matricát és csak simán a 4-esen megyek, akkor is kell másik megyei matrica?


Hevest mint községet értem.


Köszönöm a választ.



2015. febr. 25. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem szolnoki vagyok, de ha lenne pálya matricám se mennék fel az M5-re hogy Bp-re menjek Sokkal egyszerűbb a 4 sz. úton bemenni csak be kell menned Vecsésre és Üllőre(elkerülő fizetős)

Hevesről meg visszafelé meg ugye a 31-esen fogsz menni

Tehát matrica nélkül is meg lehet oldani....

2015. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van bármilyen matricád 10 napos, havi, éves, akkor nem kell semmi mást fizetni, mehetsz isten hírivel!

Ha netán Pest megyeid van vagy azt tervezel venni, akkor azzal mehetsz az M5-ösön Újhartyánig, onnét tovább a 405, 4 főút útvonalon Szolnokig.

Szolnok Heves között a 32-esen indulsz, Újszász-Jászkisér felé, ami sehol sem fizetős személyautóval.

Visszaúton pedig mehetsz a 31-esen Jászberény felé majd a 32-esen Hatvannak, és ha ott mész fel Kerekharasztnál az M3-ra, akkor elég a Pest megyei matrica.

2015. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azt most én is néztem, hogy totál felesleges M5-ösön menni, amikor a 4-esen is simán be tudok menni, Vecsésen keresztül.


Jövőhéten amúgy is kell vennem majd autópálya matricát (ami ugye a legkisebb is 10 napos) mert akkor is utazok el, de oda már tényleg kell majd. Pest megyeim van mert itt élek, csak hogy más megyére ne keljen venni ez volt a lényeg :)


[link]


Elvileg így mennék, ha nem lenne autópálya matricám


[link]


és így ha lenne, de ez bazi nagy kerülő az M3-ason....

2015. febr. 25. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezen meglepődtem egy picit. Az autópályás út és a nem autópályás út között 10 km különbség sincs :O

Sajnos a 31-es cikk-cakk-osan megy

2015. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van Pest megyei matricád, akkor a 400-ast sem kell használnod, mehetsz végig a 4-esen, Vecsést, Üllőt elkerülve. Utána 32-es, 31-es és kész is.
2015. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéés, Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!