Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok segíteni mert össze...

Kiro113 kérdése:

Tudnátok segíteni mert össze vagyok zavarodva?!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel együtt járok kressz oktatásra eddig 2 oktatás volt első oktatásonn látom hogy néz,második oktatáson szüntebe leült mellém a padra,oktatás végén egy irányba indultunk el hátranézett mondta hogy szia és egy kicsit beszélgettünk,na ezzel nem is lenne semmi baj,csak a lány 20 én meg 17 éves vagyok és van neki barátja.....erre valaki tudna válaszolni hogy milyen szándéka van?Kérek mindenkit hogy értelmessen válaszoljatok,ha van valahol hiba azért elnézést kérek!
2015. ápr. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
te gondolod rosszul nincs itt szándék ő 1 kedves lány és emberek vagyunk miért ne lehetne a másik nemmel is komunikálni?
2015. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt majd tőle kérdezd meg, hogy mi a szándéka. Ismerkedésnél az a fontos, hogy neked mi a szándékod, ha bejön ismerd meg és kialakul, hogy meddig juttok el, ha nem, akkor meg szard le.
2015. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Missi_Key ***** válasza:
gondolom nem akart bunkó lenni, hogy egy tanfolyamon lévő emberekhez hozzá se szól..
2015. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!