Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Teljesen össze...

Mit tegyek? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Most ért véget egy kapcsolatom. Neki ez volt az első, én szakítottam(, volt okom rá bőven.) Nekem alakuloban van egy új kapcsolat, de az exem ezt nem képes feldolgozni. Neki én voltam az igazi, ő nem is akar már több kapcsolatot... látom hogy szenved és ez rám is kihat. Állandóan ír, hívogat. Mit tudnék tenni hogy ennek vége legyen? 21L

2014. dec. 6. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Tiltsd le.
2014. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uj email uj telefonszam.
2014. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

azért hív, irogat, mert válaszolsz rá. Lehet jelnek veszi (szerelmes, bármi megtörténhet). Ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen formában, míg ilyen.

Én is így voltam az exemmel. Nekünk 1 év kellett, hogy lecsengjen a dolog. Azóta nagyon jó barátok vagyunk és mindkettőnknek van kapcsolata.


Viszont ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert szenved. Ezen át kell esnie, hogy utána új párt találhasson.

2014. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot,ha másként nem megy!Kegyetlen dolog,és fájni fog neki egy ideig,de utána jobban lesz,amint tudatosul benne,hogy ez a vonat már elment.Különben persze,hogy zargat,hiszen szerelmes,nyilván nem azért csinálja,hogy bosszantson,csak fáj neki.
2014. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem írok neki akkor vissza, hátha tényleg ezen múlik.
2014. dec. 6. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy lezáró levelet még írhatnál, persze normális hangnemben, és utána tiltsd le. Majd egy idő után elfelejt,persze az nem rövid idő. Azt is megírhatod neki, hogy tudod, hogy szenved, és együtt érzel vele, de majd elmúlik,és higgye el, neki is jobb lesz így.Persze nem tudom, mik voltak a kiváltó okok.
2014. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!