Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok, miért csak a...

A mai lányok, miért csak a külsőre mennek, és miért hazudják, ha ezt olvassák, hogy nekik fontosabb a belső?

Figyelt kérdés
Mindig ez megy. Minden csaj olyan pasit keres aki jól ki van gyúrva, csupasz, mint a baba feneke, homokosan grimaszol, flegma, bunkó, nagyképü. De mikor ezt megkérdezed tőlük, akkor azt mondják, hogy nekik a belső a fontos, erre fel te ismerkedni akarsz vele de leráz. Hol ebben a logika? Ilyen korcs vilában élünk?

2015. ápr. 11. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én nem hazudom azt

ennyi

2015. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csak sírás helyett menj el futni, mert ez már borzasztó. Lehetséges, hogy ő a belső alapján is dönt, de hiába állsz fejen, ha te nem jössz be neki! Nyilván te se úgy választasz ruhát, hogy jó anyagból van, de nem tetszik a színe...
2015. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez egy kitűnő kérdés

L

2015. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
az én volt pasim olyan szőrős volt, hogy na. Izom volt rajta, de a hasa sem volt kicsi :D Nagyképű sem volt, mivel nem volt neki mire. Akkor most miről beszélgetünk?
2015. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ja, engem azért nem akarnak a csajok, mert nagyonn kicsi kisfiús adottságaim vannak és ilyen cuki fiúka vagyok, sajnos ez nem kell a csajok többségének :(
2015. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%

Ennyi,pontosan igaz minden egyes szava ennek a kérdésnek.Logika nincsen benne,nem is lesz,mivel nők...

Igen sajnos ennyire korcs világban élünk,ahol ha jó genetikával születsz,minden a tiéd lehet.Ha nem,akkor meg semmi.

2015. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2

sose fogom kigyúrni magam azért, hogy úgy vegyenek észre. Nincs szükségem egy felszínes kapcsolatra.

2015. ápr. 11. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
igazad van egyrészt a média agymosása egyrészt a nők elvannak szálva magukotól azt hiszik hogy p*-ája van mindent megtehetnek! még a ronda nők is az álom pasit várják! ez van a mai világban a belső értékek semmit se érnek
2015. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem jössz be nekik, ennyi a történet. Tény, hogy akkor ezt mondják meg kerek perec, ne pedig hülye kifogásokat gyártsanak. Amiket felsoroltál, hát nekem egyik sem kéne egy pasiban, és igen fontos a belső is, mert legyen normális, ne egy tapló, de a külső is számít azért akárki akármit mond.
2015. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Most őszinte leszek.Én a külsőre és a belsőre is bukok.Viszont a külső azért számít,hogy az ember rá tudjon nézni,hogy szeresse.Ha randa,mint a bűn akkor nem igazán lehet jó kapcsolatot teremteni.Szerintem érted.Ez van.(Anyám példáját vettem)

A belsőt azért tartom fontosnak,mert az még inkább számít.Szeretem ha valaki birtokló akkor nem kell aggódnom,hogy megcsal.Vagy ilyen hasonlók.Viszont a férfiak sem maradnak el a nők mellett.:)

2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!