Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a fontosabb külső vagy...

Melyik a fontosabb külső vagy belső? (Ez most fontos nekem. )

Figyelt kérdés

Szóval egy anonym beszélgetés során (neten keresztül) megismerkedtem egy lánnyal. A személyisége elkápráztatott, megszeretettem (és fordítva). Most higgyétek el nekem kérlek, hogy nem hazudott semmiben, nem csak tette az agyát meg ilyenek... Szóval engem tényleg maga a személyiségének varázsa fogott meg és azt gondolom most is, hogy összeillünk. Meg is beszéltünk egy találkozót, ez meg is volt. Ott is jól éreztem magam vele. De sajnos külsőleg nem az esetem, ami tudom csak felszín... De nem tehetek róla, de engem ez zavar. De mégis szeretem. Talán ilyen lenne az igaz szerelem, elfogadni a másikat ennek ellenére? Nem tudom...

Most annyira tele van a fejem... Ti mit gondoltok?

(Nem társkeresés jellegű volt a beszélgetés csak így alakult!!!) Ami nem tetszik a lányban, hogy kicsit nagyobb darab (molett), mint akit magam mellet képzelnék páromnak. (Én meg magas vagyok és vékony.)


21/F



2014. szept. 30. 00:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Most milyennek látod külsőre ?

Tetszik ? Vonz ? Ha igen akkor igen, ez szerelem és ilyen dolog ez.

2014. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha csak az nem tetszik, hogy kicsit molett, akkor szerintem próbáld meg.
2014. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha külsőre nem szereted akkor hiába vagy szerelmes a belső értékeibe. Belekezdesz a kapcsolatba és mindig frusztrálni fog h nem ilyen nőt képzeltél el magad mellé ami a kapcsolatotokra fog menni meg a szexuális életetekre.
2014. szept. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Külsőre nem az esetem, de csak is azért, mert mindig sportos testalkatú lányokban gondolkodtam. De ő fogott meg!!! És szeretem! De nem tudom, hogy el tudnám e fogadni külsőleg, hogy ő ilyen. Tele van a fejem most mindennel, mert tudom, hogy ő őszintén szeret, és most még meg is tetszettem neki. De tudom miket mondtam neki és azokat mind őszintén gondoltam. De kívülről nézve, nem tudom, hogy el tudnám e fogadni. Egyszerűen nem tudom, de fájdalmat sem akarok neki okozni. Enegem tényleg, maga a lénye fogott meg!
2014. szept. 30. 00:31
 5/17 anonim ***** válasza:

"És szeretem"


Tévedés. Ha így lenne, egy pillanatig sem merülne el benned ez a kérdés, hogy el tudod-e fogadni a külsejét. Ha szerelmes lennél, el tudnád!

2014. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

intellektuális szerelem, csak sajnos gyerek belőle nem lehet (hacsak nem fogadtok örökbe).

Én eddig csak ilyen módon kedveltem meg pasikat, külsőre sose vetettem különösebb figyelmet. S pl. meglepő, de én is mindig, a se nem kövér, de se nem sovány pasikról képzelődtem. Eleinte mikor megláttam egy mackósabb, nagydarab tagot, akkor majdnem undorodtam tőlük, viszont elkezdtünk beszélgetni, belül valami megragadott benne, az első csókot elég nagy kínok közt bírtam ki, mert nem akartam többet barátságnál, a 2. valamivel jobb volt, s azután már én is alig vártam, hogy kezdeményezzen. Szóval lehet neked is változna a véleményed, hogyha pl. a lány közeledne előbb hozzád fizikailag.

Szerintem sokkal jobb az olyan kapcsolat, amiben ha nincs is sok fizikai kötődés meg vonzódás, de a közös szint, hullámhossz megvan, és ahogy mondod, a másiknak a belsejébe, személyiségébe vagy szerelmes. Én ilyenre vágyok.

2014. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

De a külső alakítható szerintem.

Kölcsönös a vonzalom?

Mert ha igen, talán ezt is meg lehet beszélni.

Nem tudom, én talán valahogy kedvesen, szelíden megmondanám neki, hogy a vékonykábbakat szeretem.

Talán te is megpróbálhatod valahogy megmondani neki.


Legalábbis magamból kiindulva, ha nekem lenne egy kedvesem, tuti sportolnék a kegyeiért, ha kéri. (29/f vagyok)

2014. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Elfogadtam olyannak amilyen! Ez igaz szerelem lesz!!!

Nem is értem mi ütött belém, ha látnátok milyen levelet kapott, de ezt nem tenném ki közszemlére...

2014. szept. 30. 00:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Fél évet nem adok! És ezt nem rosszindulatúságból mondom! Amikor már ennyire ki vannak kiáltva a dolgok ("szeretem") a tények ellenére... Abból nem szokott jó kisülni! Szerintem Te magad is próbálod meggyőzni arról, hogy szereted... De nem fog menni! Szeretni csak szívvel lehet, ésszel nem! Ne akarj a széllel szemben pesálni! Tudod te, mi az a szerelem? :O Ha meg tévedtem, az áldásom rátok!
2014. szept. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a test alakítható.

ha fiatal a lány,akkor lehet egy rossz családi példa/szokás eredménye a külseje.

sajnos manapság már tipikus ez a sok szénhidrát túladagolt fiatal lány.

ha te rendszeresen sportolsz és van étrended,akkor bemutathatod neki ezt a világot,ami ha szeret téged,akkor megfelelési kényszert ébreszthet benne,rádöbbentheti a saját egészségtelen mivoltára és változtathat rajta.

ő is elkezd rendesen kajálni és edzeni.

ha meg nem,mert lusta és rest,akkor mégsincs olyan szép személyisége és mehet a kukába.

2014. szept. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!