Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan nő, aki csinosa...

Létezhet olyan nő, aki csinosabb és 100%-ban csak a belső fontos neki?

Figyelt kérdés

Olyan nőre gondolok, aki összejönne bármilyen ronda, kinézetű pasival, mindenki az este külsőre, ha olyan belülről, ami neki megfelelő, jó.

Tudom ilyen ember nem létezik, mert minden embernek fontos a külső, de hogy esetleg azért létezhet ilyen nő


2014. máj. 25. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze mese ,csoda,és kamu országokban van pár
2014. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre azt válaszolnám, h TE nem éreznéd szarul magad e miatt?Tudod h jól néz ki a csaj.Nagyon.Mindenki azt hiszi h csak érdekből van veled.És tudnál azzal a gondolattal élni h biztos nem tetszel neki, lehet meg fog csalni, biztos más pasikra gondol mikor veled van...stb.Szerintem nem lenne az olyan jó mint ahogy itt sokan képzelik.Dugni nem mondom.De 1 kapcsolatban tönkremennél(hetnél).
2014. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Tudom ilyen ember nem létezik, mert minden embernek fontos a külső, de hogy esetleg azért létezhet ilyen nő"


Nem érzel ellentmondtás abban, amit itt megfogalmaztál?

2014. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell képzelegni olyan dolgokról, amiről te is tudod, hogy nincs.

A külső mindig fontos, tudod, kémia...

Akinek meg mindegy, hogy ki hogy néz ki, az szerintem igénytelen. Neked kellene olyan, akinek mindegy, hogy hogy néz ki a csávó?

2014. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Ismerek párat.
2014. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4.

Épp hogy igényesebb, mert belsőre viszont hatalmas az igények és lehet sokkal nehezebben találja így a párját.

2014. máj. 25. 18:23
 7/12 A kérdező kommentje:

4.

Tehát a belső iránti igényei miatt, sokkal igényesebb az átlagnál és nehezebben is találja meg az átlagnál a párját.

2014. máj. 25. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség. Ettől nem lesz igényesebb, hogy a belsőt megválogatja.

Azért, mert külsőre abszolút mindegy neki valaki, de belsőre nem, attól még ugyan úgy igénytelen. Én tisztelem magam annyira, hogy nem állnék le olyannak, aki külsőre számomra nem vonzó. De emellett nekem fontosabb a belső is.

Külső mellett is ugyan úgy lehetnek nagy elvárásaid a belső mellett.

Tartom magam ahhoz, hogyha a külső neki mindegy, akkor az illető igénytelen.

2014. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Javítok:

Olyannal, és külső mellett is lehetnek ugyan úgy nagy elvárásaid.

2014. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos van, de nem jósolnék nektek hosszabb kapcsolatot. Mert az ilyen lányok szintén azt igénylik, hogy ne a külsejük miatt szeressék őket és elég eszük van, hogy hamar átlássanak rajtad, hogy neked viszont a külső számít.
2014. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!