Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a fontosabb külső vagy...

Melyik a fontosabb külső vagy belső? (Ez most fontos nekem. )

Figyelt kérdés

Szóval egy anonym beszélgetés során (neten keresztül) megismerkedtem egy lánnyal. A személyisége elkápráztatott, megszeretettem (és fordítva). Most higgyétek el nekem kérlek, hogy nem hazudott semmiben, nem csak tette az agyát meg ilyenek... Szóval engem tényleg maga a személyiségének varázsa fogott meg és azt gondolom most is, hogy összeillünk. Meg is beszéltünk egy találkozót, ez meg is volt. Ott is jól éreztem magam vele. De sajnos külsőleg nem az esetem, ami tudom csak felszín... De nem tehetek róla, de engem ez zavar. De mégis szeretem. Talán ilyen lenne az igaz szerelem, elfogadni a másikat ennek ellenére? Nem tudom...

Most annyira tele van a fejem... Ti mit gondoltok?

(Nem társkeresés jellegű volt a beszélgetés csak így alakult!!!) Ami nem tetszik a lányban, hogy kicsit nagyobb darab (molett), mint akit magam mellet képzelnék páromnak. (Én meg magas vagyok és vékony.)


21/F



2014. szept. 30. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Edz vele együtt!


Ha még tényleg szereted akkor ahogy van!

2014. szept. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnik furcsának, hogy egy kis netes cseverészés és egy találkozás után azt mondod, hogy szereted, és ő is őszintén szeret. Nem éppen reális gondolkodásra vall. Ennyi után lehet szimpátia, lehet vonzalom, de a szerelemtől nagyon messze van a dolog.
2014. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Már a találkozásunk előtt is úgy gondoltam, hogy ilyen nőt nem találok még egyet. Szebbet biztosan, de jobbat soha. A gondolkodásmódja, az észjárása az életfelfogása szóval úgy minden, nem átlagos, hanem szó szerint kitűnik a tömegből Magasan kitűnik! Nem hiszem, hogy ezt a kiválóságot bármely más nőben megtalálhatnám. A beszélgetésünk alatt, már teljes mértékben úgy voltam vele, hogy ha arra kerülne a sor az életemet is feláldoznám érte, ha arra kerülne a sor.


A külsején meg már dolgozik, de még sokat kell tennie érte. És ez nem az én hatásomra kezdte el hanem már magától jött a felismerés.

2014. szept. 30. 11:28
 14/17 anonim ***** válasza:
hányszor találkoztatok eddig?
2014. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem ha ennyire kulonlegesnek tartod es bejon a belseje abba mar bele lehet szeretni. De ilyen ez az emberi faj hogyha nem

Jon be kicsit sem a kulseje akkor baszhatod, tenni lehet ellene de nagyon sok ido es kitartas kell. Ha kicsit sem vonz teged a kulseje tehat semmi vonzot nem talalsz benne, akkor hagyd... Viszont ha igen akkor probald meg kiemelni magadban azt a kulso tulajdonsagat, vagy nemtudom. Minden elvben dol el. Ha szeretned hogy egyutt legyetek akkor legyetek. Ha ennyire szeretned ot, akkor masok ellenvelemenyere ne adj, mert az nagyon kizokkenthet teged mindenbol

2015. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia! Megkérdezhetem mi lett azóta?

Én most ugyan ebben a cipőben vagyok, de kisértetiesen.

Nem tudom mit tegyek. :((

2022. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

16: A külső és a belső egyenlően fontos.

Egy hét éves kapcsolat lett belőle. Ő nem fogyott le. A kapcsolat befejeződött más ok miatt.

2022. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!