Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lány nagyon mosolygott...

Ha a lány nagyon mosolygott mikor csillogó szemekkel ránéztem, azt vehetem jó jelnek? Vagy lehet csak meglepődött, mert nem számított rá, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nem ismerjük egymást - csak látásból - de nekem sikerült így is belezúgnom.Aztán véletlenül találkoztunk, és valószínűleg kiszúrta :)
2015. ápr. 9. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
:-D.
2015. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gandzsázz kevesebbet, akkor nem csillog majd úgy a szemed....
2015. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy nőnél soha és semmi sem biztos, szóval akár veheted annak is, de nem jelent semmit :D
2015. ápr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy csillogó szemekkel ránéztél, nem feltétlen egyértelmű jel, hogy bejön neked. Ha nagyon mosolygott, mindenképpen nagyon kedvel, de nem lehet biztosan tudni, hogy tetszel-e neki. Mondjuk, ha magamból indulok ki, arra szoktam nagyon mosolyogni, aki bejön nekem. :)


19/L

2015. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!