Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiúval jóban vagyok,...

Ha egy fiúval jóban vagyok, sokat beszélgetünk/nevetünk, miért hiszi azt, hogy akkor már tetszik is nekem? És mennyire nyíljon meg egy lány?

Figyelt kérdés
Szeretitek, ha egy lány sokat mesél magáról, vagy nem?
2015. ápr. 6. 10:25
 1/5 anonim válasza:
Mert a fiúk ilyenek. Nem baj ha sokat beszél magáról a lány, csak ne üres fecsegés legyen úgy, hogy a fiú szóhoz sem jut.
2015. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert félreérthetően viselkedsz. Ha akarsz valamit, akkor nyílj meg minél jobban, és mesélj sokat magadról!
2015. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó, hidd el, ez nem egyoldalú dolog. Többségében lánybarátaim vannak, mivel a korosztályomban a fiúk többsége ostobább mint egy kavics, meg a beszédtémák a sportokra, az autókra, vagy a számitógépes/konzolos játékokra terelődnek. A lányok között van legalább egy pár normális, akikkel lehet pl. tudományról vagy művészetről beszélgetni. Érdekes módon viszont eddig kb. az ismerőseim fele azt hitte, hogy kedvelem őket, és össze akarok velük jönni, emiatt keresem a társaságuk.

A megnyilás pedig emberfüggő. Szerintem azoknak, akikkel régebb óta barátok vagytok, nyugodtan megnyilhatsz, nem nagyon kell aggódni. Az is szubjektiv, hogy ki mennyire szereti ha sokat beszél a másik fél magáról. Én szeretek másokat meghallgatni, velük lelkizni meg ilyenek, viszont az például elég zavaró ha a beszélgetések annyiból állnak, hogy én némán hallgatok a másik pedig olyannyira részletezi a mindennapjait, hogy eret akarok magamon vágni. Sokan mondják azt, hogy az igazi barát meghallgat. Szerintem az igazi barát meghallgat, viszont próbál neked az adott helyzetekben tanácsot adni, plusz ő maga is megosztja veled az életét, legalábbis annak egy részét.

2015. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy lány sokat tud beszélni. Én magam inkább csak akkor beszélek, ha mondani valóm is van. Valószínűleg minél több időt töltenék egy ilyen lány társaságában, akkor én is elkezdenék iránta többet érezni.
2015. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nagyon jó érzés, ha egy lány magáról sokat mesél, ezáltal megismerhetem jobban.

Boldoggá tesz, ha megnyílik

2015. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!