Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy evfolyamtarsam,...

Tetszik egy evfolyamtarsam, mit tegyek? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi, hogy nem irok ekezetet. Szoval van egy lany evfolyamtarsam, aki nagyon tetszik es par hete egy baratom biztatasanak koszonhetoen ra mertem irni, akkor eleg jol elbeszelgettunk. Viszont ujabban eleg rossz volt vele beszelgetni, legtobbszor csak en kerdeztem, o pedig valaszolt ezert egy ideje nem irtam ra. Szerintetek nem akar tolem semmit, vagy csak rossz kedve volt, esetleg megprobaljak meg egyszer rairni vagy inkabb hagyjam, mert ugyse lesz semmi? Egyebkent meg annyit, hogy 3 honappal idosebb, de ez nem lehet problema, mert magasabb is vagyok, valamint o se nez ki tul idosnek. 15/F

2015. ápr. 4. 12:30
 1/3 anonim válasza:
Hívd el valahova, személyesen sokkal jobb lesz beszélgetni mint neten
2015. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ezek utan nem tudom akar-e valamit, mert folyoson gyakran rammosolyog, de ha facen beszelunk akkor meg nagyon szukszavu.
2015. ápr. 4. 12:53
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hivd el valahova beszélgetni. Neten nem a legjobb ismerkedni, mert nem látod a gesztusait és nem hallod a hanglejtését, amiből sokat tudsz következtetni. Egy próbát mindenképp megér!
2015. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!