Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek össze jöhetek...

Szerintetek össze jöhetek vele? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kajakozom es edzesen van egy fiu aki kenuzik es nagyon tetszik. Neki van egy huga aki meg a legjobb baratnőm. És akarat nelkul de beleszerettem a bátyába aki olyan idos mint en. Az a vicces hogy pont egy honap es egy nap van koztunk. Sajnos nem igen tudok vele beszelni csak eleg ritkan. Adtok nehany tanacsot hogy hogyan johetnek vele ossze vagy csak baratilag? 15/L 15/F

2015. márc. 14. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nő vagy szinte csak a karod kell kinyújtanod érte.


Fordítva esélytelen lenne.

2015. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.ékezetek írása,2.tudd meg mit szeret a hugától,tegyél a kedvére.3.Nem jó dolog a barátnőd bátyjával kavarni,mert ha szakítotok,akkor a barátnőd sem lesz meg többet.
2015. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam amitt a 3 pontba irtál és bármennyire is probáltam nem tudok más fiúra nézni mert nagyon tetszik. :) Csak nem tudom hogy tudnék vele többet bészélni és jobban megismerni.
2015. márc. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!