Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszik neki?

Szerintetek tetszik neki?

Figyelt kérdés
Nos, én egy 12 éves fiú vagyok es tetszik egy osztálytársam. Mostnában észrevettem hogy órákon engem néz de ha oda nézek pár másod percig egymás szemébe nézünk ês elkapja a tekintetét,valamint szoktunk beszélgetni es mindig kezd el velem beszélni.és a barátai is sokkal kedvesebbek velem. Meg még van pár apró jel de ezeket nem részletezem. Ennyi alapján szerintetek bejövök neki azaz tetszek neki?
2015. ápr. 8. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Tetszek*
2015. ápr. 8. 19:22
 2/7 zsici:D ***** válasza:
*tetszem
2015. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor tetszem*
2015. ápr. 8. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, de ennyiből még nem 100%
2015. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. ápr. 8. 19:27
 6/7 anonim válasza:

Igen. Én tudom, hogy ugyanígy reagáltam, amikor tetszett az egyik fiú osztálytársam. Tutira bejössz neki. :D Azért kapja el a fejét, mert nem szeretné, hogyha észrevennéd, hogy folyton figyel. Ez amolyan zavarban lét.

12 éves lány.

2015. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ azért jó hogy lány is írt
2015. ápr. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!