Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ideje elmondanom neki, hogy...

Ideje elmondanom neki, hogy tetszik. De hogyan? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Nagyon helyes fiú, és intelligens is, ugyanakkor remek humora és természete van. Nagyon jóba vagyunk, sokat nevetünk, beszélgetünk. De nem tetszem neki, mégis többet érzek már barátságnál. Már nagyon régóta tetszik, és tudom, már nem érdemes arra várnom, hogy rájöjjön magától, tetszik. Azt hiszem, be kell neki vallanom. Már mindenfélén gondolkodtam, hogy hogyan mondhatnám meg neki, de egyik sem volt igazán jó... Hogyan valljam be neki, hogy már olyan régóta tetszik? Hogy én szimpla barátságnál már többet érzek? (légyszíves, normális, hasznos válaszokat írjatok!)

14/L



2015. ápr. 7. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy tetszenél neki, miért akarod bevallani neki az érzéseidet? Ettől biztos nem fog kölcsönössé válni a dolog. Vagy 14 éves korban ez így működne?
2015. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ha elmondanám neki, segítene. Egyébként CSAK ÚGY ÉRZEM, nem tetszem neki.
2015. ápr. 7. 17:26
 3/9 anonim válasza:
Te,én,szex,most.
2015. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na, marha vicces vagy, de légyszi normális válaszokat írjatok.
2015. ápr. 7. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor privát módon beszélgetsz vele, akkor kérj szót, és bátran, nem köntörfalazva(azt senki sem szereti, amikor valaki úgy kerülget egy témát mint macska a forró kását), mondd el neki a rá irányuló érzelmedet. Ha tényleg intelligens, akkor a legrosszabb ami történhet, hogy elmondja, hogy ő nem érez igy, és szeretné ha barátok maradnátok. Nekem például egyik barátom régebben mindig felhozta, hogy valaki nagyon tetszik neki, én meg gyanitottam, hogy én vagyok az, és eleinte nem bántam volna, viszont később már egyre idegesitőbb lett, főleg, hogy amikor rákérdeztem, elpirult és elterelte a témát... Aztán egy-két évre rá elmondta, hogy egyébként rólam beszélt, és meglepődött, amikor kiderült, hogy én is tudtam. Lehet hogy a srác is tud róla, úgyhogy szerintem nyugodtan kérdezz rá.
2015. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok mint te, csak szerintem ő is kedvel engem
2015. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja... A baratnom azt mondja, eleg feltuno...
2015. ápr. 7. 17:55
 8/9 anonim válasza:
Csak vigyázz, mert a végén még így jársz;)
2015. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Menjél oda hozzá, és mondd el neki. Valószínűleg ő is így érez, szóval nem lesz semmi gond :)
2015. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!