Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 éves lányként gáz regisztrá...

20 éves lányként gáz regisztrálni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan a környezetem, ahol tudnék ismerkedni. Elmenni se szoktuk sehova szórakozni, ha nagyritkán mégis, akkor nem illik az adott szituációban otthagyni a lányokat.

2015. ápr. 8. 17:53
 1/6 anonim válasza:
Nem
2015. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
igen, úgyhogy tessék tisztességesen egyedül megöregedni, mint a látensleszbi barátnőid
2015. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem értem ,hogy minek lenne gáz! :)
2015. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 To7ka ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de elég rosszak az esélyek. Egyrészt hatalmas a konkurencia, a többség imádja a mellüket kirakó agyon sminkelt lányokat. Másrészt meg eszméletlenül sok levelet fogsz kapni (már ha még van olyan oldal, ahol lehet küldeni pénz nélkül), szelektálni se lehet könnyű.

Talán keress olyan fórumokat, oldalakat ahol a kedvelt témádban tudsz beszélgetni, legalább már valami közös bennetek, online játékokban is nagyon sokan ismerkednek, én pl ebben az oldalban is szeretem, hogy valakinek a gondolatai, szóhasználata megfog, és utána megismerhetem ki is van mögöttük.:) Bár állandóan wildKat-be botlok...

Viszont gáznak nem gáz, próbáld meg nyugodtan!:))


Teljesen nyugodtan hagyd ott az adott szituációban a lányokat! A legjobb ismerkedés még mindig az, ha 2 baráti társaság találkozik, és úgy beszélgetni kezdtek valakivel, online sok csalódás ér és könnyű bármit hazudni. Hatalmas előnyei vannak a személyes ismerkedésnek, teljesen nyugodtan legyél egy este bunkó a barátnőiddel, hogy megismerj egy jófej srácot!:)

2015. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Különösen az utolsóét, hogy ilyen szépen kifejtette. (:

Tényleg ritkán megyek bulizni. Tudom, hogy sokkal jobb élőben ismerkedni, de sokszor ott is csak egy éjszakára kellenék, aminek én meg nem vagyok híve.

2015. ápr. 8. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem járok sehova...minden csaj azt hiszi,hogy csak 1 alkalomra kell.Nem tudom hol ismerkedhetnék még??
2015. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!