Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes társkeresőre regisztrá...

Érdemes társkeresőre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Nos, a kérdésem az, mivel sokat vagyok egyedül és nem igazán járok szórakozni, szerintetek érdemes-e valamelyik társkeresőre regisztrálni? Csak úgy ismerkedés, beszélgetés célból, aztán lesz ami lesz.

Kinek milyen a tapasztalata? Esetleg tudtok is ajánlani valamit? Köszi...

L


2014. aug. 25. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

hát egy átlagos lánynak is nagyon sokan írnak egy nap alatt, szóval nőként válogathatsz bőven, csak normálisat kell kifogni.


De a java úgy is képeken múlik. Ilyen téren meg minden társkereső egykutya.

2014. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SullaFelix89 ***** válasza:
Most már nem érdemes a sok gyík már gondolom bombázz a privátokkal ami után el is megy majd a kedved a netes ismerkedéstől.
2014. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biztos nem fogok neked itt privátot írni, mert a társkeresőn eleve látok előre egy képet, itt meg nem. Lehet nem is tetszel.

Akik meg rádírnak azok kiéhezett srácok, akik valamiért nem mernek/tudnak csajozni, nem is értem ők miért nem mennek társkeresőre, csak jobb mint ez az oldal nem?


Amúgy voltam társkeresőn, és nekem bejött. Ha nagyvárosban élsz és ott keresel kapcsolatot akkor még több eséllyel találsz valakit ilyen oldalakon, csak azért légy óvatos, vannak hülyék is.

2014. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... lehet, hogy még gondolkozom ezen. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, esetleg olyan oldalcímeket írhatnátok, ahol pozitív tapasztalat volt!
2014. aug. 25. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
4, milyen megyében akarsz párt találni, vagy tágabban milyen megyékben?
2014. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Heves megye. Bár ez így kicsit furán hangzik nekem, hogy párt találni, mert nem ez a fő cél, illetve nem ragaszkodom ehhez görcsösen. Csak jó lenne beszélgetni valakivel. Ha meg úgy alakul, az csak plusz. Remélem senki nem érti félre.
2014. aug. 25. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a parom.hu-n ismertem meg egy srácot, akivel aztán egy fél éves kapcsolat lett. Szóval lehet jókat kifogni, de egy idő után unalmas hogy olyanok írogatnak, akik nem tetszenek :/
2014. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!