Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire gáz...

Szerintetek mennyire gáz meztelen felsőtestes képpel regisztrálni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodom elég jó testem van, mióta eszemet tudom kondizom, úszom, túrázom. Viszont az arcomat nem nagyon szeretném egy ilyenhez adni (még ha kifejezetten jóképűnek is tartanak), égnék ha meglátna egy ismerős. Így viszont mit fognak gondolni rólam a lányok... ott feszeng az izomagy. De csak így tudnám felkelteni más figyelmét. Hogy miért regisztrálnék ilyen helyre? Kíváncsiság...


23F


2014. febr. 12. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem, ha valaki félmeztelen képet rak ki társkeresőre. Túlságosan hivalkodónak tűnik számomra.
2014. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutass egy ilyen képet és megmondjuk mennyire vagy izomagy kategória és mennyire gáz. 20/n
2014. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak a péló ne látszon.


am sztem nemjó, mert alapol kirakod azárut.

sztem sokkal vonzobb a titokzatosság. de te tudod.

2014. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz, én ilyen képet sose tennék fel a netre magamról, társkereső oldalra se és máshova se.

F

2014. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
annyira gáz mint a csajoknál az anus mouth... nagyon
2014. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is gáz és rohadtul nem én lennék (visszafogottabb vagyok, nem szeretem a testem mutogatni mert nem ezért csinálom). Köszi, hogy megerősítettetek benne. További szép napot.
2014. febr. 12. 19:56
 7/8 anonim válasza:

ha,ojan,jóképűvagy,meg,izmos,mér,szorulsz,társkeresőre?

csak,elveszed,a,lehetőséget,azok,ellől,akiknek,MUSZÁJ,ott,

ismerkedni

2014. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

G Á Z ! ! ! !

NAGYON GÁZ!!!!!!!!

2014. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!