Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves vagyok, Romániában,...

12 éves vagyok, Romániában, Nagyenyeden élek és nincs barátom. Az osztályból mindenkinek van barátja a fiúk esetében barátnője, csak nekem nem. Hogyan szerezzek barátot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék magamnak barátot azért hogy ne én legyek az egyetlen az osztályban akinek nincsen és mert ki szeretném próbálni hogy milyen az ha van barátja az embernek...

2015. ápr. 2. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentet az utolsónak irtam nem a többieknek
2015. ápr. 3. 17:09
 12/15 szelena97 ***** válasza:
nagyon tudatlan vagy kérdező, ha nem érted mire célzott az utolsó válaszoló:)
2015. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudom én nagyon jól hogy mire célzott de ha nem tetszik a kérdésem neki akkor inkább ne feleljen rá...
2015. ápr. 4. 19:34
 14/15 anonim válasza:
latszik hogy roman vagy ! 12 evesen maris pasizol? ha ezt a kerdest latnak anyudek jol megutlegelnenek! en most vok 17 eddig 1 baratom volt! ha talalsz is magadnak valakit nem fog sokaig tartani! a kis 12 evesek meg nem hiszem hogy tudjak mi az hogy szerelem
2015. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szelena97 ***** válasza:

#9-es vagyok


Elmagyarázom baba, mert nem érted:)

"még ott a tojáshéj a fenekeden.." Ez azt jelenti, hogy még fiatalka vagy, nem fogsz lemaradni semmiről ha nem lesz barátod, te még csak nyerhetsz...aki már 12 évesen elkezdi az ipart az igen hamar, még tiniként kiég, szóval csak örülj a jelenlegi helyzetnek!

"..hidd el, abból nem lesz semmi jó hogy csak azért lesz barátod h legyen..ezzel kihasználod a fiút is.." Ez meg egy tanács, válasz a kérdésedre.


És lássuk csak...hol írtam azt, hogy nem tetszik a kérdésed? Vagy hol nyílvánítottam ki? Sehol...mindössze arra tudok gondolni, hogy elfogult, makacs vagy, és a jó tanácsokat nemhogy nem fogadod meg, egyenesen megveted, pedig ezzel nem akarunk rosszat...de úgy látszik ezt te nem látod...

Gondolom erre is próbálsz valamit beszólni, mert nem azt a választ kapod amit vártál:)

LÉNYEG: sose érdekeljen mit csinálnak mások, ne próbáld leutánozni őket, ne menj utánuk mint egy majom, hiszen ezzel csak magadat alacsonyítod le!


(Utóirat: tetszik a kérdésed, mert lehet jó hosszasan elemezni...ja és mindenkinek joga van válaszolni akármelyik kérdésre)


Puszi:*

2015. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!