Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnek mar barátnőt! De...

Szeretnek mar barátnőt! De sajnos hallókészülékes vagyok! Amig ezt nem tudjak nincs is gond de amikor elmondom mindenkinek eszébe jut hogy o csak barátot akart! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 07:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
17/F
2015. márc. 5. 07:44
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Nem azzal van a gond haver!

A penzzel.Hidd el.

Nekem nincs meg szemuvegem se es kb hasonlo a helyzet.

Penz penz penz e 3 kell nonek.

2015. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várnod kell a megfelelő személyre, aki ezzel együtt fogad el. De az alapján, hogy leírtad, hogy azt mondják "csak barátot akar", ezek szerint, már mondod is mindnek, hogy te bizony csajt szeretnél? Èn úgy vagyok vele, hogy ha már tudom a legelején ,hogy valakinek barátnőként kellek, akkor kicsit feszengek, inkább először barátkozz velük, aztán puhatolózva add tudtukra, hogy mik a szándékaid, ha kicsit jobban ismernek, akkor már a hallókészülék se ravarja majd őket. :3
2015. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

* zavarja

bocsánat, elírtam ><

2015. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a halláskárosodás nem zavarja a kommunikációt, akkor nem számít. Szóval ha érted mit beszélnek az emberek, stb, akkor édesmindegy ebből a szempontból. Persze fontos, hogy értelmes embernek ismerjenek meg mielőtt megtudnák, mert ezzel tudsz rácáfolni az általános "aki nagyothalló az hülye" nézetre...

17/L nagyothalló

2015. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Legyél kicsit cseles: barátkozz hosszú ideig, beszélgess sokat vele, legyél jó barátja, de ne közeledj egyből, hagyd, hogy jól ismerjen meg, s utána próbálkozz. Akkor valószínű, másképp ítél meg.
2015. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mindent igy csinaltam! Ahogy írtátok fel évig beszélgettünk fb sokat meg skypeon aztan o kérdezte meg hogy van-e kedvem egy randi hoz! Persze es ugye utanna elmondtam hogy hallókészülékes vagyok nem akartam a randiig várni vele nehogy becsapva érezze magát :/
2015. márc. 5. 08:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha én nagyon kevelek valakit, lehet felőlem süket, vak, néma, mert nem az számít. Ne add fel, majd csak találkozol olyan lánnyal, akinek a belsőd fontos és nem a tökéletesség. c:
2015. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akinek nem kellesz a hallókészülék miatt az egy felszínes retek kva....Az én párommal akkor jöttem össze amikor jól ment... 3 bmw az udvaron, nagy kertes ház. 87kg tiszta izom stb..most le csövesedtem a kertes ház le lett váltva egy 1950ben épült társasházra, nuku auto, lefogytam 70 kgra.. még is ugyan úgy mellemet van...
2015. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztató szavakat! Enis ebben reménykedem :)
2015. márc. 5. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!