Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnek mar barátnőt! De...

Szeretnek mar barátnőt! De sajnos hallókészülékes vagyok! Amig ezt nem tudjak nincs is gond de amikor elmondom mindenkinek eszébe jut hogy o csak barátot akart! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 07:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hat igen az ilyen az igazi kapcsolat! Továbbiakban is sok boldogságot! :)
2015. márc. 5. 09:10
 12/21 anonim ***** válasza:
Háromszor, ötször annyi kitartásra lesz szükséged mint egy minden szempontból egészséges embernek. Ennyit tudok tanácsolni, kitartás. Sok nő élből elutasít amint kiderül valami fizikai probléma. Főleg fiatal korban, mert ekkor számít a legtöbbet a csorda véleménye. Viszont legtöbbször ennyi se kell. Elég ha az ember ritka csúnya, vagy fura a mozgás kultúrája. Egy érett gondolkodású nőt kell találnod, akinek tetszik a belsőd.
2015. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugy leírjátok a srácot, mintha tényleg nagy gond lenne vele... Szerintem ez egyáltalán nem lehet akadály. Érettebb gondolkodású lányt szerezz, és inkább személyesen ismerkedj,mert ha te is úgy adod elő neten,mint egy nagy vallomást,akkor könnyebben előfordulhat,hogy megijed a másik,már csak azert is,mert nem tudja miről van szo. Ne dramatizald tul a dolgot, legyél klassz arac,adj a kulsodre,es nem lesz gond.
2015. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Fiatal vagy még, a te korodban a legtöbb lány még felszínes. Később sokkal jobb lesz, hidd el. Nem kell keseregni.

Van nekem egy teljesen süket-néma kollégám, aki nős. Mindenki nagyon szereti a gyárban. (főleg, mert nem kell túlordítani a gépeket, ha vele beszélünk, mert szájról olvas) Körül rajongják a csajok.

Szóval a lényeg, hogy ő úgy kezeli magát, mint ha nem is lenne rajta semmi szokatlan. És ezzel simán eléri, hogy te is így tekints rá.

Kicsit nagyobb önbizalom kell neked. Ha találkozol egy lánnyal, hosszú beszélgetések után, ne is említsd a halló készüléket. Ha majd ott rákérdez, akkor mond, hogy: "Jaa! Hogy ez? Ez csak azért van, hogy halljam mire gondolsz, mikor ilyen szépen nézel."

Ne csinálj belőle nagy ügyet, hisz a mindennapi életben nem akadályoz ez. Ugye?

2015. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Normális lányt nem zavar, ha hallókészüléked van, hidd el. A barátom beteg (nem mondom, hogy mi a baja, de elég súlyos), mégsem érdekel, mert szeretem.
2015. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszaitokat nagyon hasznosak es remellem igazatok lesz! Nem zavar az életben mindenem tokeletes beszédem sose kellet logopededus semmi! Az orvosok is csodálkoztak hogy milyen szep a beszéden! Igazából mar megszoktam 9ev alatt de sajnos 1osztalyba kaptam a készüléket eleg rossz korba mert akkor vanak abba a korba a gyerekek hogy csúfolódás stb es akkor sajnos az onbizalmam elege leesett sajnos es ezt valahogy azota se tudtam 100% visszanyerni! :/
2015. márc. 5. 11:39
 17/21 anonim ***** válasza:

Próbálkozz máshogy. Nekem például pont nem jön be, ha valaki barátkozik, aztán hónapokkal később derül ki, hogy valójában mást akart. Olyankor becsapva érzem magam. Ráadásul ha nemet mondok, ezek az emberek általában eltűnnek, mert az egész nagy barátságuk csak egy kamu volt.

A hallókészüléket meg ne említsd. Ha mondod, azzal csak felhívod a figyelmet arra, hogy van, és arra is, hogy téged ez zavar. Minek? Nem ez a fontos. Ha elmész a randira, látni fogja. Vagy nem. Mindegy is, mert úgysem ez alapján kell dönteni. Van olyan ismerősöm, akiről hónapokig nem is tudtam, hogy hallókészüléket hord, mert soha nem mondta. A frizurája meg olyan volt, ami takarta a fülét (kicsit justinbieberes, de jól állt neki), úgyhogy nem is láttam :D

2015. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem mindig titkolható el olyan könnyen hogy van hallókészülék, pl. elmegy melletted egy zajos autó, vagy váratlanul nagy zajba kerültök és nem érted a másikat és kikövetkeztetni sem tudod... Ha nézed a száját ilyenkor, akkor ki fogja találni hogy probléma van...

Bár lehet hogy enyhe hallásromlás esetén a hallókészülék meg tudja oldani úgy a zajkezelést, hogy a beszédet is értsd mellette, nem tudom...

2015. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 icu75 válasza:

Kedves kérdező! Nagyon sokat segítene rajtad ha először is saját magadat fogadnád el.Amíg ez nincs,más sem fog elfogadni. Tudod a hallássérülés mellé kaptál egy jó dolgot is,sokkal jobban figyelsz az emberek nem verbális jelzéseire,jobban tudod a testbeszédet,mimikát értelmezni. Néha ezek a dolgok többet mondhatnának számodra egy emberről mint a szavak,mert azokkal hazudni is lehet.

Fordítsd előnyre a hátrányod! :-)

Sok szerencsét kíván egy szintén hallókészülékes sorstársad aki hallássérült gyermeket nevel.

2015. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nyugodtan ismerkedj! Nem számít! Párom fél fülére siket, sosem zavart!
2015. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!