Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baja velem mindenkinek? L

Mi baja velem mindenkinek? L

Figyelt kérdés

Egyszerű 21 éves lány vagyok. A külsőm hétköznapi, nem követek semmilyen stílusirányzatot. Mindenkivel kedves vagyok, még rá nem szolgál az ellenkezőjére. Szeretek beszélgetni, ismerkedni, általában mosolygós és közvetlen vagyok.

Viszont rengetegen ok nélkül ellenségesek velem. Már gimnáziumban is volt pár lány, akik ha megláttak, rendszeresen eleresztettek olyan megjegyzéseket, hogy "Szívesen lerugdosnám a szőke fejét" és hasonlók. Én őket nem ismertem, az egyiknek tudtam a nevét is csak. Egyetemen ugyanez. Elköltözött a szobatárs csajszi, mert hogy velem nem lehet kibírni egy légtérben. Sosem volt vele konfliktusom. Ezt követően rendszeresen a szoba előtt hallgatózott, ha bent beszélgettem valakivel, és állította, megőrül tőlem.

A srácok viszont a teljes ellenkezője. A barátom ismerősei, haverjai rendszeresen szeretnek ölelgetni, holott alig ismerem őket.Sokan megnéznek az utcán, munkában pedig rendszeresen magasabb borravalót kapok, mint a kolléganőim.

Nem öltözök kihívóan, mindig nadrágot hordok valamilyen pólóval (munkában egyenruhát), lapos talpú cipővel. Nem festem a hajam és alig sminkelek.


Hol lehet a gond?


21L


2015. márc. 22. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
küldhetnél egy fotót :D
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
irigyseg?
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nyilván rendkívül vonzó teremtés vagy, és a barátod haverjai ezért szeretnek "ölelgetni"... a többi csaj meg a konkurenciát látja benned, és ezért próbálnak ott keresztbe tenni, ahol csak tudnak...
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
irigyek rád :)
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irigyek. Lehet, hogy jó nő vagy. :)
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincs valami hóbortod, mániád, ami miatt "utálhatnak"? Nem beszélsz ki másokat a hátuk mögött, vagy éppen nem vagy-e túlságosan egyenes másokkal szemben, stb.??
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyenruhát xd? Mi vagy te
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kérdésben az van, hogy mi a baja veled "mindenkinek", erre leírod, hogy a fiúk imádnak... :D
2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Látják rajtad, hogy nem mersz kiállni magadért. A társadalom kilöki az ilyen embereket. Én is átéltem, csak velem sokkal durvább dolgok történtek. Azóta önbizalmi problémákkal küzdök, képtelen és alkalmatlan is vagyok párkapcsolatra, senkiben és semmiben nem tudok megbízni. Egy roncs az életem.


21/L

2015. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak irigyek ne foglalkozz velük :)
2015. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!