Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ferfiak, akik ugy...

Fiuk, ferfiak, akik ugy gondoljak, a lányok csak a pénzre-kabriora-milliomosokra buknak?!

Figyelt kérdés
Nem kotekedni akarok, vagy inkabb igyekszem nem kotekedni. De amikor olvasom itt GYIKen a valaszaitokat, hogy "igen, nincs barátnőm mert az osszes rbnc es csak a kocsi meg a penz érdekli őket", egy kicsit, egy ici-picit felidegesedek. Hogy tenyleg nem volt ellenpélda az eletetekben? Vagy ha nem is a tietekben, a szuleiteknel, barataitoknal, ismerőseiteknek, kollegaitoknal, osztalytarsaitoknal? Nap mint nap latok nyilvánvalóan nem olyan gazdag srácokat a baratnoikkel az utcan. Sokan meg csak nem is elonyos kulsejuek, megis egyutt van veluk a lany, láthatólag szeretik egymást. Ti nem láttok ilyeneket? Tenyleg ugy gondoljatok, hogy nincs remény? Nem csak a hozzaallasotok rossz, vagy nem a megfelelő lányok között keresgeltek?

2015. márc. 28. 10:20
1 2
 11/11 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én a férfiak legtöbb panaszát elfogadom,sőt még egyet is értek velük, de erre a "nők csak csak a pénzre buknak"- elméletre nem láttam példát a környezetemben. Én magam se vagyok ilyen. Ettől függetlenül elhiszem, hogy ez egy létező jelenség, hisz nem egy embertől hallottam már. Viszont a másik oldala ennek az, hogy amíg a férfiak a divatlapokból kilépett csinibabákkal akarnak nyilvánosan villogni- tisztelet a kivételnek- számolniuk kell ezzel a kockázattal... Aki megteheti,hogy válogasson, az meg is teszi, de kiemelném, ez MINDKÉT nemre jellemző. Úgyhogy akkor lenne ideális a világ, ha mindenki nem a másikat sztereotipizálná naphosszat, hanem a saját portáján sepregetne. ;)


22/N

2015. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!