Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy nálam két évvel idősebb srác, beszélgetünk kb 2-3 hónapja, tök jól elvagyunk, saját bevallása szerint is imád, és én is imádom őt. Van közös téma, tudunk miről beszélgetni, ha nem tudja hol vagyok aggódik, én is.. stb. szóval a lényeg, hogy eléggé egy hullámhosszon vagyunk, mennek a flörtök, becézgetések, "jóéjt, csók" stb.. a srác már melózik, tehát kicsit eltér az időbeosztása az enyémtől, de megoldható minden, csak kicsit akarni kell. Úgy volt, hogy tegnap jön egy esti busszal, itt alszik, majd ma délután ment volna haza.. Csakhogy tegnap egész nap nem tudtam elérni, gondoltam jó, melózik, meg készülődik, valami, majd a busszal jön és minden happy lesz. Bementem a városba, 20:20-kor ért volna be a busz.. egy rakás ember jött vele, csak Ő nem.. és igazból nem értem. Nem először járok így.. viszont ezt most tényleg nem értem, mert mondogatta, hogy már hiányzom neki, szétölelget meg, hogy mindent megtesz, ha bele döglik is, de találkozni fogunk.. hát.. ez lett belőle.. szóval mit csinálok rosszul?

16/L



2015. márc. 22. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lerázott? Nem írt azóta sem, meg semmi?...Nem történt vele valami és azért nem ment?

Amúgy ha semmi olyan nem történt, akkor jó nagy tahó ha megígérte és még egy sms-t sem írt.

2015. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, azt se tudom él e még konkrétan.. és igazából ez az egyetlen dolog, amiért nem tudok rá haragudni, mert azt se tudom, jól van e, vagy valami.
2015. márc. 22. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
hát.. lerázott szerintem..
2015. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy Te semmit nem csinálsz rosszul.. csupán, olyan emberrel kezdtél, akinek nem éppen vagy fontos.. aztán meg vársz rá mint a jó gyerekek.. :/ szerintem én sem keresném már.. megvárnám míg ő fog
2015. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 csak akkor azt nem értem, ha úgy van, ahogy mondod, és nem vagyok neki fontos... akkor miért tett úgy, mintha az volnék?
2015. márc. 22. 10:13
 6/10 anonim ***** válasza:

4#es vagyok.. Hát én azt nem tudom, miért csinálja.. nyilvan (ez csak tipp) jól esett neki, hogy foglalkoznak vele... vagy tálalt mást, és nincs annyi benne, hogy megmondja ezt..

minden esetre, egy ilyen után, már kiábrándulnék belőle, mert megbizhatatlan.. találsz nála jobb sracot is, aki megtenne annyit hogy küld egy üzenetet feszen, hogy ne vár mert dolgom van.. nem?

2015. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megint én vagyok.. még azt akarom hozzá fűzni, hogy ha annyira szeretne, akkor másra nagyon nem is tudna gondolni.. én is csak a baràtnőmre tudok gondolni egész nap, mert szeretem. pont mint ahogy Te is rá gondolsz csak.. tehát eszébe kellett jusson hogy hoppá, valaki épp rám vár, akit "szeretek" ezért szólok neki hogy nem alkalmas.. szerintem tudod Te is ezt.. kár ezen gondolkodnod.. nem vagy neki fontos.. tahó egy alak ez.. igazam van?
2015. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazad van.. csak szarul érintett, aztán ilyenkor szokásom keresni az apróságokat, amik miatt még bízhatok valami eseményben, pedig tudom, hogy nincs soha semmi.:)
2015. márc. 22. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
iggen, ez azért van, mert Te szereted őt és keresed a kis réseket amik majd azt súgják Neked, hogy van még remény, és biztosan szeret... de ez nem túl biztató, amit ő csinál Veled.. :) amugy ha van kedved beszélhetünk privátban, ha van még valami kérdésed, vagy tudok valamiben tanácsot adni :) ^^ irj nyugodtan
2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha van valami kérdésem elképzelhető, hogy írok. köszönöm:)
2015. márc. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!