Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó lesz így?...

Szerintetek jó lesz így? Lányok, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A suliból tetszik egy lány. Nem ismerem, a nevét tudom csak és a kapcsolat kettőn között annyiból áll, hogy köszönünk egymásnak. Mivel ő tudtommal az egyik legrendesebb lány a suliból nagyon szívesen megismerném, tehát el akarom hívni sétálni nemsokára valamikor. Azt terveztem, hogy egyik nap amikor látom (sajnos csak elég ritkán), odamegyek, megkérdezem, hogy eljön-e velem. Vagy ez túl hirtelen lenne? Ő 16, én 17 éves vagyok.

2015. márc. 20. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A válaszok engem is érdekelnének majd :D

De szerintem inkább valahogy lassabban csináld, legalább egy kis beszélgetésbe keveredj iskolába vele, mielőtt odamész hozzá hogy meg akarod ismerni :D

Mert ha kicsit beszélsz vele (pl. iskolába vártok valamire mindketten (menza, tanár, vonat stb.) akkor odamész hozzá), akkor tudod mondani neki hogy "nagyon jó volt veled beszélgetni, nem lenne kedved elmenni cukrászdába?" vagy valami hasonló :D

2015. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előbb mutatkozz be azért :D de szerintem örülni fog neki, ha szimpatikus vagy te is neki, és ha nincs barátja.
2015. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt biztosan tudom, hogy barátja nincsen.
2015. márc. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!