Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 feletti lányok, ti mit...

18 feletti lányok, ti mit reagálnátok ilyen kérdésekre?

Figyelt kérdés

Ha egy idegen pasi ilyet kérdezne tőletek:

Szeretitek-e Paulo Coelhot vagy Müller Pétert?

Nektek tetszett A szürke ötven árnyalata?



2015. febr. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

az ezzel a baj,hogy a nők igen kis százaléka olvas könyveket.

ha átülteted mondjuk filmes dologra ezeket a nyitási változatokat,akkor nagyobb lesz az esélyszázalék,hogy tudni fogják miről kérdezel.

de még ez sem az igazi,mert sokukat a filmek sem érdeklik.

ezért szintén ugyanez a variáció,de még egyszerűbb és még nagyobb esélyszázalék.

melyik a kedvenc színed?

a kék a piros,vagy a fekete a kedvenc színed?

mondjuk...

2015. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válaszolnék a kérdésre. :D Nem értem, konkrétan mit akarsz megtudni a kérdésből. Mennyire vagoyk művelt, milyen "alkotásokat" kedvelek? Fejtsd ki, légyszi. :)
2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Coelhot igen. Mikor spanyolul tanultam, a pasitól, akivel együtt jártunk magántanárhoz, megkaptam ajándékba a "Piedra folyó partján ültem és sírtam" c. regényét spanyolra fordítva. Az tetszett, azért olvastam el tőle még pár könyvet magyarul.


Müller Péter írásait szeretem, de azért nincsen a kedvenc íróim között.


A szürke ötven árnyalatát nem olvastam el. Beleolvastam itt-ott néhány oldalt, de nem fogott meg.

2015. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!