Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkedni egy zöld...

Lányok! Ismerkedni egy zöld szemű, balkezessel? Ritkaságszámba megyek elméletileg!

Figyelt kérdés
migiri-migiri, úgy ám

#zöld szem #csupasz bőr #kirakatbábu
2015. márc. 20. 01:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem is zöld a szemem, csak én jobb kezes vagyok. Akkor én most mennyivel vagyok gyakoribb, mint ti, bal kezesek? :D
2015. márc. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ritka csúnya vagy..

Mindenki leszarja,hogy balkezes vagy.

Ha csúnya vagy nem érdekel senkit,hogy ritkaságszámba mész.

2015. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Latod, sztaki meg jobb baratunk, mint a gugli. :)


en is most hallottam, h az emberek keves %-anak van zold szeme, balkezesek szama pedig tudom, h 10% alatt van,igy gondolom eleg ritka a bal kez, zold szem.


Egyertelmu, h ronda vagyok, azwrt ide irtam ki a kerdest, es nem egy tarskeresose keppel, szoval bamulatos az elmed vhanyas szamu valaszolo.

2015. márc. 20. 08:54
 14/18 A kérdező kommentje:
#11: olyan rossz hirem van, h jobbkezeskent nincs eselyed meg annyi se, mint nekem csunyan, de a taliga apro majom sztem teged is elintezne, ha ez megnyugtat. :)
2015. márc. 20. 08:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Taliga apró majom? :D Én nem mondtam semmi rosszat :D Mondjuk nem tudom mennyire ritka a zöld szem, én tele vagyok zöld szemű ismerősökkel :)
2015. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy ismerkednék veled. Mellékelek magamról egy képet, hogy kedvet kapj hozzám. :)


[link]

2015. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
# 16 Fúúú de jó nő vagy *-* velem is ismerkednél? *-* [link]
2015. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#15: én csak meg akartalak nyugtatni, h ne féljél. :)


Lorikám: tudom, h tényleg saját képet küldtél, és múltkor is írtam már, h először nyomd már ki a pattanást a melleden, utána majd beszélhetünk a mellszexről.

2015. márc. 20. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!