Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, akinek elmondtam,...

Van egy fiú, akinek elmondtam, hogy tetszik nekem és szívesen megismerném, azt mondta, hogy ő is így van vele, de azóta mégse keres. Hazudott?

Figyelt kérdés
Ez pár napja történt.
2015. márc. 19. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Te miért nem keresed????
2015. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem akarok nyomulni. Úgy érzem, kellően a tudtára adtam, hogy mit szeretnék.
2015. márc. 19. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
fiúk általában szeretnek hazudni
2015. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendben.
2015. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hazudott, hanem szerintem arra vár, hogy ha már kijelentetted, hogy szívesen megismernéd, akkor kezdeményezz te további beszélgetést. volt már velem ilyen eset egy sráccal, túl félénk volt ő lépni, pedig tetszettünk egymásnak...
2015. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy tetszel neki, de ez még nem azt jelenti, hogy teljesen oda van érted. Ha ez lenne a szitu akkor ennyi biztatás után nagyon igyekezne. Most meg úgy van vele, hogy ha nagyon rámozdulsz akkor el lenne veled egy darabig, utána meg valószínűleg tovább állna, mondhatná hogy nem ígért neked semmit, te akaszkodtál rá. Csajoknál népszerűbb srácok ma sokszor ennyire kényelmesek is lehetnek.
2015. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!