Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy közelebb...

Mit tegyek, hogy közelebb kerülhessek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,két évvel idősebb,ő 9,én 7-edikes.Eléggé bejön,de nemrég szakított a barátnőjével,bár úgy látszik túl van rajta.Mutatott már érdeklődést irántam,pl megkérdezte bejön-e egy fiú,és nem hitte el hogy nem,meg elmosolyodott ha rám nézett,stb.. Nem annyira ismerjük egymást,csak köszönőviszonyban vagyunk,és néhányszor beszélgettünk.Lehet hogy én is bejövök neki,de sokat lóg lányokkal,akik mindig körülveszik.Ja,meg amikor a barátnőm "véletlen" nekilökött(tudom,nagyon eredeti :D) iszonyú vörös lett.Nem tudom hogyan kerülhetnék hozzá közelebb,hogyan kreáljak alkalmat,és mivel,hogy beszélhessünk.Kétszer ráírtam már,de általános volt.Tudom,mindennapinak tűnik,és az is,de nagyon fontos lenne most,elég tapasztalatlan vagyok,bár úgy érzem tudnék mit kezdeni.Kérlek segítsetek,előre is köszönöm! :)

#tetszik #megismerném
2014. jún. 12. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

majd ha akar valamit kezdeményez.

keresd a társaságát, beszéljetek facén, hívasd el magad valahova.. és szedjen fel. ha nem akar ilyesmit kár erőlködnöd. amúgy is mit kezdene egy ilyen kis csajjal mint ami még vagy, majd 2-3 év múlva tudtok értelmesen ismerkedni csak..

19f

2014. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nagyon úgy látszik,kezdeményezni fog,de ezt szeretném is elősegíteni.A barátnője nálam fiatalabb volt,szóval ettől nem tartok :) Köszönöm! :)
2014. jún. 12. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem neked kellene ezen törnöd magad hanem forditva,ő a férfi,de mindegy,nem ez a kérdés.Hát úgy,hogy pl megtudakolod,hogy mi a hobbija,milyen klubba jár és megpróbálsz kilakitani egy közös érdeklődési pontot,ugyanoda eljárni.Bár nekem az a tapasztalatom,hogy a férfiak az eredeti nőket kedvelik akinek van saját hobbijam,érdeklődési köre ami örömmel tölti el,amiről mesélni tud,mert az ad egy kisugárzást,magabiztosságot.

Vagy a másik alternativa hogy találsz közös ismerősöket,haverokat akikkel nagyon jóba leszel,igy esetleg egy társaságba is tudsz majd vele kerülni.

2014. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú,oké,köszi :) Igen,van közös témánk.Csak nagyon remélem nem játszik közbe hogy az iskolánkban anyukám az igazgatóhelyettes.Bár nem hinném hogy ez befolyásolja,azt ennyi idő alatt már megtudom állapítani.Oké,ez ilyen magángondolkodás is :D Tényleg köszönöm! :)
2014. jún. 12. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
csak légy nyugodt. semmit nem kell elősegíteni. minden jól halad. hajrá :)
2014. jún. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 14. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!