Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy egy kicsit is közelebb kerülhessek hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Tudom, eszetekbe jut, h ilyen korán kezdi a szerelmet..de igen..idősebb vagyok a korosztályomnál, mármint, idősebbnek is nézek ki, meg belülről is. Nem az egom szól, de annyian mondták, h a végén, már elhittem:)

Na tehát 14 éves vagyok, ő meg 16:) egy gimibe járunk.

Elég jó barátom, viszonylag sokat beszélünk, szoktunk találkozgatni is... És nem bírom. Nem bírom , olyan nehéz megállni, mikor mellettem van, annyira megcsókolnám, meg minden..imádom..szeretem:) És nem tudom , hogy mit csináljak..tudom, az lesz a válasz, hogy hagyjad már ugyse fog leállni veled..de az ilyen válaszokat nem kérem.. olyanokat kérek, amik segítenek, akár így , akár úgy:)

Előre is köszi srácok.

JH


2009. szept. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy nem fog leállni veled!!:)

Próbálj meg puhatolózni nála...

Vagy egyszer alkalom adtán,közeledj felé,és nézd meg,mit reagál!!

Sok sikert!!

2009. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. en is 14 vagyok. mar neztek engem 20-on valahany evesnek is de nem ez a lenyeg.

annyira hasonit a torteneted az enyemre. en is egy 16 eves sracba szerettem bele aki a sulimba jar.

sajnos nem lett rendes vege mert osszejottunk es szakitottunk. ennyit errol.

ha vele vagy megprobalhatsz mondjuk a magassarkuval. "megbicsaklik a labad" es o meg segit neked. de csak lassan es fokozatosan. ne siettessed a dolgot mert lehet, hogy semmit nem akar...

persze nem elkeseriteni akarlak meg minden de csak tajekoztatlak a lehetosegekrol.

sok sikert:)

2009. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek..de tisztázzuk..:P fiú vagyok:D
2009. szept. 1. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

hát 2 év a lány javára sok eben a korban....NYILVÁNOSAN nem hiszem h lenne jövöje...

de talán megprobálhatod h amikor KETTESBE vagytok adsz egy puszit az arcára, ha engedi mégegyet ugyan oda, majd a szájára...és igy tovább

sok sikert:)

2009. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) majd igyekszem:)
2009. szept. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!