Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tettszik egy srác, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy srác, valami tipp, hogy közelebb kerülhessek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulinkban és nagyon megtetszett nekem. Korban 3 év van köztünk, de osztályszinten 2. 4 napig kirándulni voltunk, persze másokkal együtt és ott ismerkedtünk meg, aztán kiderült, hogy tök helyes, abszolút nem bunkó és nagyon inteligens/jólnevelt. Ha a folyosón a suliba összefutunk elhangzik egy szia, esetleg egy hogy vagy és kész. Viszont mikor meglátom, olyan helyen ahol eszem ágában sincs ő, nyomban elkezd galloppozni a szívem...nem tudom miért, de valószínűleg kezdem megszeretni...nem néz ki rosszul. Van id-ja, de nem merem beírni, mert lehet tolakodónak venné, bár nem így ismertem meg, de sose lehet tudni. Face-en már bejelöltem és még mielőtt valaki elkezdene rinyálni, TUDOM, hogy nem csak a face körül forog a világ. Köszi előre is a jó tippekért vagy a témákért amiről beszélhetnék vele akár élőben akár chat-en. :)
2011. nov. 7. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az élőt erőltetném... mármint a jobbik értelemben. Fontos, hogy ODAMENJ. Ő nem fog odamenni hozzád, legalábbis ebből úgy tűnik. Próbálj megtudni tőle, hogy mit csinál, mikor érzi jól magát. Ha találsz egy olyat, amit te is szívesen kipróbálnál, vagy akár magad is művelsz, akkor már adott is a következő lépés. Azon alkalmakkor majd minden megy magától... de azért légvárakat ne építs. Ne szeress úgy bele, hogy nem is tudod, VALÓJÁBAN milyen ember.
2011. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de énszerintem ismerem annyira (ez a kirándulás 2 hete volt és akkor is valamint azután is még beszéltünk) hogy megszerethessem. Különben is én úgy fogalmaztam, hogy "valószínű", de ettől függetlenül nagyon köszönöm válaszod. :) Jár egy zöld mancs!
2011. nov. 7. 18:47
 3/4 anonim válasza:

Az a helyzet,hogy én is hasonló helyzetben vagyok...Facen olyan jókat beszélgetek Vele,de élőben nincs közös témánk...Azt javasolom,hogy sokat legyetek 3asban.Mármint,te a srác,meg a mondjuk egy veled egyidős lány,és figyeld meg hogy hárman majd tudtok beszélgetni.Aztán majd jön a többi is magától :)

Sok sikert nektek!!

2011. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó...Köszi, de szerintem nem jönne el...meg bátorságom sincs elhívni...de szerintem ha tetszenék neki vagy valami már rég lett volna valami...de én már kezdek belenyugodni, hogy sose fogok egy olyan BARMOT találni aki annyi szép lányból pont egy bányarémet (engemet) választana. Amugy velem azóta face-n se dumál...
2011. dec. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!