Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? TETSZIK! Nem...

Mit tegyek? TETSZIK! Nem beszéltem még vele de szivesen megismerném . Irjak neki fb-n? Vagy hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú a gimiből multhéten bejelöltem őt a Facebookon vissza is igazolt. Mikor feltett egy uj képet like-oltam neki aztán ő is vissza like-olta az én képem! Suliba ha bárhol össze futok vele figyeljük egymást. Ma észre vettem hogy egyre jobban figyel engem ,többször néz mióta bejelöltem. Hogy ismerkedjek össze vele, ??? mert soha nem beszélgettem még vele :/
2014. márc. 31. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

"Hogy ismerkedjek össze vele, ??? mert soha nem beszélgettem még vele "


"Tetszik nekem egy fiú a gimiből multhéten bejelöltem őt a Facebookon vissza is igazolt. "


Éljen ez a rohadt Facebook! Egy hely, ahol két ember között úgy születik ismeretség, hogy még személyesen egy szót sem váltottak egymással. Ez igen, ez a csúcs, ez a jövő!!!!

2014. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fb jó ötlet, mert ha nem mered neki megmondani személyesen, akkor írd meg! Ma már teljesen normális dolog, hogy akármelyik fél kezdeményezhet, de ha ő talán ennyire zavarban van, ezért nem teszi meg, akkor tuti, hogy bejössz neki! Valld be neki, hogy tetszik, és szeretnéd jobban megismerni, ha akár egy kicsit is érdekled, és nem csak szórakozásból néz, akkor beleegyezik az ismerkedésbe, és máris egyenesben vagytok, hajrá! :)
2014. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!