Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek haladtam, ha...

Szerintetek haladtam, ha tegnap egg órát beszéltem veletelefonon? Tobbilent.

Figyelt kérdés
Van egg fiú aki nagyon tetszik nekem. Asszem hogy en is tetszem oneki. Ha minden nap beszelunk telefonon helen fog szeretni? 12/L
2014. márc. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy szombat van, de szerintem kezdd el írni a hétfői házit, ahelyett, hogy gyik-ezel... Nem jó hatású ez az oldal a kicsik számára..
2014. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
helen nem tudom, hogy fog-e szeretni téged, de a pasi lehet...beszélgessetek, keressétek egymás társaságát, libikókázzatok a játszótéren, stb....
2014. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor haladtál, ha ő hív el, és nem te fizeted a számlát

Ha pedig személyesen beszéltek, akkor tényleg haladtál

Ha pedig kész a házid és segítettél a szüleidnek, akkor haladtál igazán.

2014. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hova fajul ez a világ? :o 12 évesen már a pasizáson jár az agyad kicsilány?
2014. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

12? 12???????

ajj jézuskrisztuskeresztje

2014. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsinaltam a hazilat az osszeset!!! Es ilyet meg hem ereztem!!! Annyira szeretem ot!!! Ez az igazi szerelem, olyan mint ha ... mem lehett eat szavakkal elmondani!!!
2014. márc. 22. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem max feltornáztad kicsit a telefonszámlát. Azon kívül 12 évesen nagyon nem a pasizáson kéne, hogy járjon az agyad. Pár évet még várni kéne.


A gyerekkor a legszebb időszak, ne akarj túl gyorsan felnőni. Mindennek megvan a maga ritmusa, egy párkapcsolathoz pedig elsősorban fejben kell beérni, ahhoz meg idő kell. Legyél még gondtalan egy kicsit előbb-utóbb fenősz és a padlóra küld az elét egyszer-kétszer ha sietteted a dolgokat akkor történik ez amikor még nem vagy készen rá és sokkal nagyobb károkat okoz.


Uh egész jó kis hegyi beszéd lett, bocsi

2014. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra?! Szüleid nem fognak örülni a telefonszámlának.. :D
2014. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!