Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az nagyon gáz ha úgy tetszik...

Az nagyon gáz ha úgy tetszik nekem egy srác, hogy csak képeken láttam és nem beszéltem vele?

Figyelt kérdés
Igen! Van egy nagyon helyes fiú aki tetszik. Sajnos még csak képeken láttam, de helyesnek találom. Oda jár táncolni ahova az egyik barátnőm. Ha el tudnék menni a táncpróbájukra akkor találkoznék a fiúval. Igen ez egyszerűnek hangzik, de nem tudok elmenni a próbájukra, mert a barátnőm nem engedi. Csak is azért, mert azt hiszi rosszul táncol. És nem akarja, hogy ki nevessem őket. Ha minden igaz egy másik barátnőmmel elmegyünk a próbára, de szerintem ezt is le fogja fújni. Már kétszer próbálkoztam. És ha el is mennék a próbára mit mondanék a fiúnak:Szia nagyon tetszesz! Szánalmas vagyok-.-

2014. jan. 26. 18:07
 1/3 zotanbro ***** válasza:
jelold be fb-n es ott beszelj vele..
2014. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak lehet, hogy élőben nem úgy néz ki, ahogy gondolod...Szóval készülj fel, lehet, hogy csalódni fogsz egy picit.

Amúgy mit gondolsz, odamész és nézed és majd egyszer csak odamegy hozzád? :D Odaslattyogsz és elkezded mondani, például, hogy "Szia, jó a mozgásod...stb.." Nem olyan nagy dolog, onnan meg már tudtok beszélni, mióta táncol, miért táncol, stb.. :D

2014. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Ha be is jelölném fb-on nem jelölne vissza, mert egy épeszű ember nem jelöl vissza ismeretleneket.

2.Lehet csalódni fogok. És ez egy jó ötletnek tűnik, de mi van akkor ha nem is tudok elmenni a táncpróbára?:)

2014. jan. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!