Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elmondom neki, hogy van egy...

Elmondom neki, hogy van egy srác aki tetszik, de azt nem, hogy ő az. Mennyire jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy fiúbarátom, sőt...többet érzek már iránta, össze akarok jönni vele. De nagyon csajozós, folyton más lányokat visz ágyba. Viszont tudom, hogy én sem vagyok közömbös neki. Csak azt nem tudom, hogy nem mer lépni, vagy nem akar... Ezért arra gondoltam, hogy mikor kérdezi hogy mi a helyzet a pasikkal (mert rá szokott kérdezni), akkor elmondom neki, h van egy barátom, aki iránt elkezdtem többet érezni. Lehet le fog jönni neki már ebből is, h ő az, mert máshogy viselkedünk egymással mostanában. Még mit lehetne hozzá tenni, h leessen neki, de azért ne legyen biztos benne, hogy ő az? :D Ez talán kicsit sarkalná rá, h lépjen valamit, ha akar.
2014. jan. 22. 23:22
 1/5 Intoxcation ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy van egy lecsókolbász a táskádban, egyből lépni fog.
2014. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Óh jaj anyám. :O Ez a női játszadozás ez borzalom... Mire jó ez áruld már el? Mondd neki, hogy tetszik ő maga, ha lép az jó ha nem lép nem jó, de 100%, hogy tudni fogja mit érzel és ennek megfelelően fog saját belátása szerint cselekedni. De az a találós-kérdésesdi ez szörnyű. Nálam az ilyen játszadozás nagy mínusz!
2014. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg egy csajozós gép, akkor lehetséges, hogy ha meghallja, hogy tetszik egy fiú, akkor úgy gondolja, hogy inkább felszed egy másik lányt

~csak 1 gondolat~

2014. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez a lecsókolbász duma még be is válhat, én nagyon jót röhögtem rajta.:D:D:D:D
2014. jan. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nő:


"nagyon csajozós, folyton más lányokat visz ágyba" = kell nekem

2014. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!