Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha kell nekünk valaki, szerezzük meg, tegyünk érte, hogy velünk legyen? 21L

Figyelt kérdés

Pl. ha egy foglalt pasi ránk hajt, csak azért mert foglalt, ne küldjük. Ha bejön, tegyünk érte, hogy összejöjjön a dolog és velünk legyen.


Tekintsünk el most a lelkirizsás résztül, és csak konkrét tényeket írjatok. Tudom én, mindenki 'nagy pap', "soha senki semmi rosszat nem csinál". Szóval reális válaszokat, illetve tapasztalatokat kérnék. Köszönöm.


2015. márc. 18. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:
*ne küldjük el.
2015. márc. 18. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy foglalt pasi rad hajt mint mar az elozo kerdesben is irtad. Csak nem teljesen mindegy hogy apucibol csinalsz egy ferget, vagy csak egy srac meg nem talalta meg azigazit es keresgel. Mivel itt apucirol van szo a fereg szo mind a kettotokre ervenyes mert elgondolkozol rajta... Inkabb legyen gerinced es kuldd el a pibe
2015. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam még ki ezzel kapcsolatos kérdést.
2015. márc. 18. 17:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen apuci? 19 éves srácról van szó...
2015. márc. 18. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisertetiesen hasonlitott az elozo 21/l ra aki egy munkatarsaval akar hasonlokat. Mindenesetre azt mondom jobb elobb elhagyni valakit es aztan ujat kezdeni. De a gyarlo ember kesobb is az lesz szoval be lepidj meg ha hasonloan megy at rajtad is
2015. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, láttam azt a kérdést. Az én esetemben nem csak olyan csekély beszólásai vannak. Teljesen más helyzet.
2015. márc. 18. 17:19
 7/10 opened paradise ***** válasza:

Ilyen tekintetben én nem értek vele egyet.

Mi lenne a garancia arra,hogy velem nem csinálja meg?

2015. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mire van jelenleg garancia az életben?
2015. márc. 18. 17:42
 9/10 opened paradise ***** válasza:

Jogos,de akkor se.

De akkor se. Nem azért mert szent lennék,egyszerűen csak kiábrándító lenne.

2015. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, tegyünk a dolgokért, milyen szuper lenne már egy jellemtelen megcsalós férget összeszedni, igazi hőstett :D Ráadásul jól járunk, mert aztán majd bennünket is elhagyhat egy másik bevállalós díszpintyért.


Amikor megismertem a férjem, tudtam, hogy ő kell nekem, és bár visszahúzódó típus vagyok, vele azonnal mosolyogva beszédbe elegyedtem, sőt, már a randira hívásra is elszántam magam, de szerencsére megelőzött :D Ez 5 éve volt azóta is "teszek érte", nem hagyom kihűlni a kapcsolatunkat. Ilyen értelemben én is vallom, amit a kérdésben leírtál, de amennyiben gerinctelen dologról van szó, abszolút nem.

2015. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!