Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szabó Bazsi megcsinálta...

Szabó Bazsi megcsinálta fészen ezt a kúltúr forradalmat, hogy tegyünk ki verseket mintha értenénk meg szeretnénk őket mert az szupcsikultúrális. Na most lenne-e kedvetek hozzá hogy?

Figyelt kérdés
Szóval nem lenne kedvetek ahhoz, hogy itt is csináljunk valami hasonlót csak nem versekkel hanem a nemi szerveinkkel. Tehát feküdjünk le egymással. Persze nem mindenki játszhat. A rondák vagyis ez relatív, akkor a büdös rosszul öltözött emberek nem játszhatnak. Szerintetek?
2014. okt. 24. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Moslékkal is lehet tüzet oltani.
2014. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ők se saját verseket raktak ki, szóval én is más péniszét osztom csak meg...
2014. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, itt teljes mértékben saját tulajdonnal dolgoznánk. ;)
2014. okt. 24. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor nem vállalom, mindenki megtudná, hogy az enyém kicsi...

meg amúgyis: verset se osztottam meg, sört se ittam, hideg vizet se buritottam a fejemre...DE FILA TÁSKÁM AZÉRT VAN!!!

2014. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
EPIKUS NAGYON EPIKUS MÉM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD OLYAN VICCES HAHA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD MÉM HAHA
2014. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!