Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti vonzónak találjátok...

Lányok, ti vonzónak találjátok azokat a fiúkat, akik naphosszat a számítógép előtt ülnek és a tesi órán rosszul teljesítenek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 15:47
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
szerintem megnyílna
2015. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akkor fölösleges 1.000-1.500 forintot kifizetni+még a pia is drága. Inkább házibuli.

Neked bejön a srác gondolom. Próbáld meg vele. Max vele leszel pár hetet és ha nem tudod megváltoztatni akkor otthagyod. Elhívod ide, oda hogy ne üljön sokat ott.

2015. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Informatikus családba született lányként erősen ellenkezem veled. A családom ÖSSZES létező férfi tagja, még a nagypapám is (oké, ő csak hobbiból, de mégis), informatikus, és nem mondhatnám, hogy ez összefügg a szociális élettel. A bátyám amellett, hogy rohadt sokat dolgozik (igen, nem csak úgy a két szép szeméért kapja a havi 600e-t, napi 12 óránál kezdődik az átlagos munkanapja, hétvégén is), ami szabadideje marad, azt aktív sziklamászással tölti, gyakorlatilag annak él. Mindig mennek kirándulni, hetekre eltűnik csak úgy a Tátrába, hogy ő most sziklát mászik, és ez nem egy magányos sport, miután kimászták magukat, kiülnek a sátor elé, a tűz köré, söröznek, dumálgatnak, jól elvannak a társasággal. Pedig informatikusként nem ezt várnád el tőle.


Vagy a barátom, ő is programozó. Aktív társasági élete van, szerencsére ő hozzám hasonlóan kis lustaság, az estére megbeszélt kondi helyett általában egymásra nézünk és rendelünk egy pizzát. Kb hetente járunk össze társasággal, és pisze a piszét alapon, ott is mindegyik férfiember programozó vagy valamilyen informatikai munkát végző (pl tesztelő) emberke. És közülük van egy-kettő, aki igenis testmozog.


Az, hogy a gimiben mi volt, az közel sem befolyásolja, hogy a jövőben mi lesz. Általában az egyetem első 1-2 évében drasztikus változások mennek végbe bennük, ugye kikerülnek a való életbe, a felnőtt világba, és az életük már nem csak a kockulásról szól- bár ami azt illeti, arról is.


De hogy ilyen csúnyán általánosítasz... Nekem is volt a gimiben néhány ilyen osztálytársam, 12. végére már kezdtek kicsit magukra találni, de most folyamatosan látom facebookon a partiképeiket. Nem arról van szó, hogy nem szerettek volna ismerkedni a gimiben. Akkor még nem találtak olyat, akiért érdemes lett volna. Én legalábbis így vettem észre.

2015. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
33: "nem talált még olyat akiért érdemes lenne" - ahhoz hogy ezt ki tudd jelenteni, ahhoz ismerned kellene a màsikat. A srác nem beszélget egyik csajjal sem az osztályban, velem sem, nem ismer. Mindegy. Amúgy azon meglepôdtem, hogy itt mennyien dobálôznak informatikus meg programozó fizetésekkel:( Olyan nehéz elképzelni, hogy egy lányt ez hidegen hagyja? Felôlem 2 milkát is kereshet îgy, ez nekem nem fog valakit vonzóvá vagy férfiasabbá tenni. Nem minden a pénz. Egyébként minden olyan embert sajnàlok és a leendô magamat is akiknek ennyit kell s#ggelni a pénzért. A sok ülés nem egészséges. Engem kifejezetten frusztrál :(
2015. márc. 17. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!