Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti vonzónak találjátok...

Lányok, ti vonzónak találjátok azokat a fiúkat, akik naphosszat a számítógép előtt ülnek és a tesi órán rosszul teljesítenek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 15:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
"nem is akármilyen fizetésből" Az engem hol érdekel? :D Én szeretnék majd kijárni a párommal, sétálni, vacsizni és jó lenne együtt squasholni is. Ráadásul milyen kondíciója lehet egy ilyen valakinek..?:( Jó lenne ha valamivel több lenne neki mint nekem nő létemre, (nem kell hogy izompacsirta legyen).
2015. márc. 17. 15:55
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
#10: Bizony-bizony! Egy informatikus kocka is csak addig ellenszenves, amíg éveken át tanulja a szakmát, hétrét görnyedve napi 14-16 órákat kódol, hogy elsajátítson egy-egy programozási nyelvet. Ellenben később milyen jó is az, amikor a minimum nettó 300-400 ezret hazaviszi havonta, és a "már nem kockagyűlölő" leányzónak megveszi a legújabb holmikat, igaz?
2015. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Ha neked sem jön be akkor miért kérdezted?

Amúgy vannak ilyenek, de hogy velük nem fogsz squasholni az is biztos.

2015. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Te nagyon erősen sztereotípizálsz. Attól, hogy valaki sokat ül a gép előtt, az nem jelenti, hogy nem lehet elmenni vele sétálni, vagy hogy laptoppal jár még a wc-re is.
2015. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Egyébként mivel még gimnáziumba járok, így igazából hogy irodában ülő munkát végez majd az annyira nem foglalkoztat még meg nem is látok benne kivetnivalót hisz valószínûleg én is irodában dolgozom majd. Csak ne legyen az hogy hazamegyünk aztán még eljátszogat a gépen...egyszer még talán elviselem néhanapján de ne töltse már a szabadidejét is sz.játékkal ha elmehetnénk uszodába is vagy squasholni.
2015. márc. 17. 16:00
 16/34 anonim ***** válasza:
#15: Akkor neked nem egy programozózseni kell, hanem például ő: [link]
2015. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
A gimiben márpedig vannak egész nap a gép elôtt ülő, kicsit hájas, furán magukba gubózó fiú osztálytársaim... ebből jött a kérdés. Mert mi lányok csak nézzük őket, szegényeket és nem értjük. Egyetlen bulin nem voltak ott. Ők nem akarnak barátnőt, nem akarnak ismerkedni..?
2015. márc. 17. 16:03
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
#17: Miért zavarnak téged a kocka srácok, ha egyszer van lehetőséged válogatni a szupermacsók közül? Ja hogy te nem kellesz a szupermacsóknak? :/
2015. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Figyelj ha valaki ezt szereti akkor csinálja.

Nekem ilyen haverjaim is vannak, pedig jó ha havi szinten 2-3 órát jászok gépen.

Nézitek őket és ilyeneken gondolkodtok. Lehet hogy lesz nekik, csak pl nem titeket akarnak. Miért is akarnának ha így álltok hozzá

2015. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
jéézusom milyen képet küldtél :D Milyen szerzet ez? Nekem nem jön be. Izomagynak tűnik és picit arcosnak.. A kettő között is van férfi.
2015. márc. 17. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!