Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még egyáltalán ilyen...

Vannak még egyáltalán ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem hosszú jellemzést írni, nem is lenne értelme, úgyhogy megpróbálom csak címszavakban:

Van önbizalma, hűséges, ad magára és a testére (tehát edz, odafigyel arra hogy mit eszik), kitartó, lelkileg erős, érzelmileg stabil, nyitott, érdeklődő, nem követi a mai idióta divatot, sőt, inkább a 40-50-60-as évek divatja szerint öltözik, több nyelven beszél, tájékozott és művelt (amiből NEM egyenesen következik az iskolázottság, de következHET), mindemellett inkább a családanya szerepet tartja fő feladatának.


Ezek között egy olyan dolog sincs, ami vagy aminek a férfi verziója ne lenne rám igaz. Ellenben sehol nem találok ilyen lányokat (edzőteremben, könyvtárban, színházban, egyetemeken, sehol) a saját korosztályomban (17-25) - mármint olyat, aki ezek közül mindnek, vagy legalább nagy részének eleget tenne.


Léteznek egyáltalán ilyen lányok, és csak én élek valamiféle burokban, vagy tök felesleges ilyen embert keresnem?



2015. márc. 15. 19:40
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#6:

Kár, hogy a legfontosabb rész a "rohadt nagy nem". Remélem azért, hogy idővel ez változni fog majd.


#7:

Jogot fogok tanulni külföldön, illetve most sem szenvedek anyagi gondokkal, 189 cm magas vagyok (vagy 189 cm alacsony, ahogy tetszik), a jóképűséget / kinézetet tekintve pedig soha nem volt panasz, főleg mióta komolyan foglalkozom az edzéssel. Mindezek ellenére nem találkoztam még ilyen lánnyal. :D Bár őszintén szólva nem hiszek abban, hogy elég valamilyennek lennem, és majd egy ilyen nő talál rám. Az nem lenne túl férfias. :)


#8-9:

Legalább egy idegen nyelven tudjak már azért beszélgetni vele bármilyen témában, és legyen egy másik, amit én nem ismerek és elkápráztat vele, megtanít rá. :D


#10:

Azért (sem) lista formában íródott, mert nem hirdetés akart lenni, bár igazából számomra teljesen mindegy, hogy hol ismerkednék meg egy ilyen nővel.

2015. márc. 15. 20:23
 12/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy hány éves vagy. De ha húszon felül és ekkorák az elvárásaid, akkor garantálom neked, hogy 17-18-19 éves lányok között ne nagyon keresgélj.


És ha nem léteznek ilyen lányok akkor mit teszel? Lentebb veszel az igényekből vagy...?


Mellesleg annyira buta dolog felállítani magunkban egy ideált. Nekem nem egyszer volt, hogy jött egy olyan fiú, aki nem felelt meg az "elvárásaimnak". Mégis nagyon jól passzoltunk.

Azóta úgy vagyok a párválasztással, hogy legyen valami, ami tetszik benne(mosoly, hangja, kisugárzása,...) A többi meg majd úgyis jön. :)

2015. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
61%
Beteg vagy édesem, nagy fogalmaid lehetnek a szerelemről. :) Le fogod szarni ezeket ha szerelmes leszel.
2015. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Persze, hogy van csak nem jó helyen kerested eddig :) de nyugodj meg ha meg is találod azt a bizonyos lányt nem ilyen lesz! Nem lesz tökéletes és az is lehet hogy tök buta lesz de nem fog érdekelni mert már attol el olvadsz majd ha rád néz :3 18/L
2015. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Ezt a családanya-szerep dolgot nem értem. Ugyanis az, ami hiányzik a felsorolásodból, az ez: önérzetesség. Márpedig akik teljesítik ezeket a kritériumokat, azok legtöbbje önérzetes nő. Ebből pedig egyenesen következik, hogy semmi kedvük anyagilag függeni tőled, főleg, mikor gyerekük is van.

Mondják, hogy a nők a biztonságot keresik egy pasiban - ez igaz, szerintem: lelki, anyagi, érzelmi stabilitás kell nekik, hogy nyugodt szívvel tudjanak gyereket szülni. Csakhogy, úgy vélem, mindenki találkozott már egy olyan történettel, vagy tapasztalta már azt, hogy a férfi elhagyta a nőt, mikor gyerek is volt, stb. És ezek az önérzetes nők nem fognak beleugrani egy kapcsolatban, ahol nekik az anya-szerep jut, mert szeretnének megállni a saját lábukon is, és itt nem arra értem, hogy a sittes zsákot is maguk akarják cipelni, hanem arra, hogy ne függjenek a partnerüktől teljesen. Harmóniára, kiegyensúlyozottságra törekednek, és ez része az érzelmi biztonságérzetüknek.

Tehát a kérdésem: olyan nőre vágysz, aki megfeleljen ezeknek az elvárásoknak, közben otthon nevelje a gyerekeidet, vezesse a háztartást, szeressen téged munka után, és süssön neked almáspitét vasárnaponként? Vagy olyan nőre, akiben megtalálod a partnert, és az élet minden területén e

2015. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
32%

Szia! Ezt a családanya-szerep dolgot nem értem. Ugyanis az, ami hiányzik a felsorolásodból, az ez: önérzetesség. Márpedig akik teljesítik ezeket a kritériumokat, azok legtöbbje önérzetes nő. Ebből pedig egyenesen következik, hogy semmi kedvük anyagilag függeni tőled, főleg, mikor gyerekük is van.

Mondják, hogy a nők a biztonságot keresik egy pasiban - ez igaz, szerintem: lelki, anyagi, érzelmi stabilitás kell nekik, hogy nyugodt szívvel tudjanak gyereket szülni. Csakhogy, úgy vélem, mindenki találkozott már egy olyan történettel, vagy tapasztalta már azt, hogy a férfi elhagyta a nőt, mikor gyerek is volt, stb. És ezek az önérzetes nők nem fognak beleugrani egy kapcsolatban, ahol nekik az anya-szerep jut, mert szeretnének megállni a saját lábukon is, és itt nem arra értem, hogy a sittes zsákot is maguk akarják cipelni, hanem arra, hogy ne függjenek a partnerüktől teljesen. Harmóniára, kiegyensúlyozottságra törekednek, és ez része az érzelmi biztonságérzetüknek.

Tehát a kérdésem: olyan nőre vágysz, aki megfeleljen ezeknek az elvárásoknak, közben otthon nevelje a gyerekeidet, vezesse a háztartást, szeressen téged munka után, és süssön neked almáspitét vasárnaponként? Vagy olyan nőre, akiben megtalálod a partnert, és az élet minden területén egyensúlyban vagytok? (Ehhez pedig hozzátartozik, hogy a gyerek bölcsödébe vagy óvodába küldése után újra munkába áll, mert nem akar a kiálló részeddé válni, amit bármikor eldobhatsz, ő pedig összeomlik majd, mint egy kártyavár.)

A magam részéről képes vagyok helytállni - amennyiben érdemes -, gyerekemmel mindenképp sokat foglalkoznék, de főállású anyaként meg is bolondulnék. Szerintem valami olyankor kivész a nőkből, mintha lekapcsolnának pár kapcsolót, ami eddig meghatározta őket.

Szóval, ahogy neked is, nekem is fontos lenne a szabadság - még gyerek mellett is -, csak míg te elmész inni, lazítani munka után, nekem a gyerekért menni, vacsorát főzni, stb. Hát, ezért nem, személy szerint nem vállalnám a veled való kapcsolatot.

(Ez csak egy válasz, és nem valami elcseszett társkereső elutasítása, minden, amit leírtam a "te", "én" részeknél, pusztán feltevés, nem ajánlat vagy bármi más.)

2015. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak elvárásaim. Már évek óta össze akarok jönni Katy Perryvel, de az istenért sem sikerült eddig. Túl nagyok lennének az elvárásaim?
2015. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
kérdező és te mit tartasz a fő feladatodnak?
2015. márc. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha léteznek is, nem túl sokan vannak, mert a koruk üti azt, hogy ilyen érettek legyenek. El nem tudom képzelni, h mondjuk, egy 18 éves lány igazi, vérbeli családanya legyen..
2015. márc. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
"csak kurni tudjon, fozni majd megtanul"
2015. márc. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!