Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még egyáltalán ilyen...

Vannak még egyáltalán ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem hosszú jellemzést írni, nem is lenne értelme, úgyhogy megpróbálom csak címszavakban:

Van önbizalma, hűséges, ad magára és a testére (tehát edz, odafigyel arra hogy mit eszik), kitartó, lelkileg erős, érzelmileg stabil, nyitott, érdeklődő, nem követi a mai idióta divatot, sőt, inkább a 40-50-60-as évek divatja szerint öltözik, több nyelven beszél, tájékozott és művelt (amiből NEM egyenesen következik az iskolázottság, de következHET), mindemellett inkább a családanya szerepet tartja fő feladatának.


Ezek között egy olyan dolog sincs, ami vagy aminek a férfi verziója ne lenne rám igaz. Ellenben sehol nem találok ilyen lányokat (edzőteremben, könyvtárban, színházban, egyetemeken, sehol) a saját korosztályomban (17-25) - mármint olyat, aki ezek közül mindnek, vagy legalább nagy részének eleget tenne.


Léteznek egyáltalán ilyen lányok, és csak én élek valamiféle burokban, vagy tök felesleges ilyen embert keresnem?



2015. márc. 15. 19:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Neked aztán vannak elvárásaid...
2015. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Széééép. Volt már barátnőd ilyen elvárásokkal?
2015. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Sok igaz rám, de néhány nem.
2015. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
És még én hittem azt, hogy magasak az "elvárásaim" :D
2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Mint írtam, én ezek közül mindet hozom, tehát semmi olyat nem várok el, amit én ne tennék meg. Tehát nem kell valamiféle "übermensch"-nek elképzelni az ilyen nőt (vagy engem ezek miatt), mert nem az. Szerintem ezek normális, alap dolgok lennének / lehetnének egy normális világban. :)


Kedves #3, hol vagy megtalálható? :D

2015. márc. 15. 19:57
 6/30 anonim válasza:
23%

Na nézzük rám mennyire stimmel:

Van ônbizalma: van. már amennyi.

Hűséges: igen

Ad magára: igen

Edzek, nem eszem túl magam.

Kitartó: attól függ, miben.

Lelkileg erős: ezt honnan tudjam?

Mások erősnek hisznek míg én sokat szenvedek.

Nem követi a divatot: igaz

40-50-60-as évek divatja szerint öltözködik: az meg mégis milyen?

Több nyelven beszél: igen

Tájékozott, művelt: attól függ miben. meg mihez/kihez hasonlítva

Családanya szerepet tartja fő feladatának: pfff rohadt nagy NEM :D

17 éves vagyok

2015. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is ilyen lány, kizárt dolog, hogy ne legyen már rég egy jóképű, magas, gazdag pasija.
2015. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én pl. ezt a több nyelven beszél részt nem értem...

Ha mondjuk "csak" németül beszél középszinten, angolul pedig alapszinten akkor már esélytelen nálad egy nő?? Szerintem nem ez alapoz meg egy jó kapcsolatot.

2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Ja és nyitott meg érdeklődő vagyok, de szociális fóbiám van és depressziós vagyok. Érzelmileg stabil? Háááát... nem.
2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ezeket megadhattad volna lista-formában is, hogy mindenki kipiálhassa magának, ami megvan.

Hűséges vagyok, adok magamra, érdeklődő vagyok, beszélek több nyelven és szerintem elmondhatom, hogy tájékozott vagyok és művelt (nyilván vannak témák jobban otthon, és van amiben kevésbé), és egy ideje kitartó is. Ellenben a többi nem mindig igaz rám. Kedves vagyok másokkal, és általában segítőkész, de nem vagyok az a tipikusan nyitott ember - általában. Viszont az érzelmi stabilitás, ott még nem tartok. Nehéz lesz olyat találnod, aki minden kritériumnak megfelel, főleg, hogy a legtöbb embernek vannak önbizalmi problémái, még ha nem is mutatják ki.

2015. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!