Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érvek a vékony/duci lányok...

Érvek a vékony/duci lányok mellett? Fiúk, melyik alkatnak mik az "előnyei"?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 15:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!:)

Azt még leszögezném, hogy vitázni akarok stb..., csak kíváncsi vagyok. Nincs bajom az alakommal, tehát nem magamnak akarok bizonyítani.

2015. márc. 15. 15:19
 12/20 A kérdező kommentje:
*NEM vitázni, bocsi
2015. márc. 15. 15:19
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Vékony: pl. a szex is jobb, könyebb pózt váltani
2015. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Régebben láttam egy klipet, és a benne lévő énekes nő pont az esetem, testalkatra is :P

Én nem szeretem a vékony lányokat, sem a ducikat, én pl a nőiesen telt alkatot szeretem. Nem tudom megmondani, hogy miért. :P


https://www.youtube.com/watch?v=qDc_5zpBj7s

2015. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Scav ***** válasza:

Nem szeretem a ducikat, könnyebben izzadnak, vagyis nem is az izzadás, hanem a bepálás a gond. A zsírpárnák miatt nem olyan szép a punci meg úgy az egész test egyre formátlanabb. Kényelmetlenebb vele, nem annyira fér el széken, kocsiban, padon, az ölemben, a nyakamban a strandon. Nehezebb felkapni. Szexben nem olyan hajlékony a zsírpárnák korlátozzák a végtagokat.


A túl vékonyakat se szeretem, ne legyen kórosan sovány, éheztetős. Egészségesen vékony, vagy átlagos, de mindenképpen fitt legyen. Valamit sportoljon, hogy legyen formája. Közepes vagy kis cicije legyen. Így a vékony nőnek kellemesebb a megjelenése, légiesebb, nőiesebb. Egy szép emberrel mindig kedvesebbek az emberek, akaratát könnyebben érvényesíti. Mindent megtehetek vele, amit a ducinál leírtam.

2015. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Scav ***** válasza:

Na ez nem kóros, de már vékony. Lehetne teltebb, de látszik, hogy izmosabb, fittebb is kicsit. Nem ilyen kifutón botladozó botsáskamodell.

[link]

Vagy ez

[link]


Kb. ezt mondanám átlagosnak, e felett már nem annyira jön be (max egy kis többlet):

[link]


Ez már fujj, éheztetős, anorexiás.

[link]

2015. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%

Na már most. A ducit vegyük még egészséges mértékű és ne a húsgombócokról beszéljünk.

Az átlag felfogásban 16-os, az első két lány, akit mutattál, az a vékony, sokak szerint az "átlagos" kategória. A második pedig a duci. (És ezt nem azért montam, mert ez az én értékrendem, mert közel sem, de ezt tapasztaltam)

Szóval. A kettő közül melyik az, ami esetleg jobban tetszene, illetve előnyök-hátrányok?

2015. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Scav ***** válasza:

Akkor inkább az első kettő (a fittek), mint az átlagos (másnak duci). Nekem a sportos, (némi izom miatt is) formás lányok jönnek be.


De sokan a vékonyak között nem tesznek különbséget, mert valaki lehet vékony sportosan is, meg úgy is, hogy nem eszik annyit és punnyad otthon. De annak a karja is olyan formátlan, le van épülve az izom.

Ez pl. elmegy, mert vékony-átlag, de olyan formátlan, nem mozgástól vékony.


A fitt csajokra jobb nézni, számomra vonzóbbak. Életerősebbek, energikusabbak, ilyen párduc-feeling :D

2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Scav ***** válasza:

Lemaradt a link:

Szóval ez a vékony, de formátlan

[link]

2015. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
duci. jobban tetszik, ennyi az egész.
2015. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!