Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érvek a vékony/duci lányok...

Érvek a vékony/duci lányok mellett? Fiúk, melyik alkatnak mik az "előnyei"?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok felszínes tehát ez a pro és kontra lista nem érint
2015. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez nem felszínesség, kedves első, véleményekre vagyok kíváncsi. Nem tudom, mi értelme volt a kommentednek.'-.-
2015. márc. 15. 15:13
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
A vékony lánynak nem kell megcímkézni, hogy azt a bizonyos ételt ne egye ki a hűtőből, mert az a holnap ebédem, a ducinak meg felesleges, mert úgyis dobozostul és cetlistül falja fel az egész polcot.
2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

vékony:

bármit fel tud venni,vonzó alak.


duci:

-

2015. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Én nem ilyen egyhangúan kezelem a dolgot, három alapszabályom van ami alapján jó alakú egy csaj:

1, Ne legyen túl dagadt

2, Ne is legyen nagyon sovány

3, Normális határok között mozogva, minden csaj jól néz ki ha megvannak az arányai, tehát: lehet hogy valakinek nagyobb a hasa DE nagyobb a melle is tehát az arány stimmel. Lehet, hogy valakinek alig van segge, DE alapból kicsi, tehát az arány stimmel etc.

2015. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös, végre valaki megértette, mire vagyok kíváncsi.:)
2015. márc. 15. 15:15
 7/20 anonim ***** válasza:
Én vékony lány párti vagyok.Hogy miért?Mert a vékony alkat tetszik.Nekem ez az előnye :D
2015. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Vékony, mert egészségügyileg sem mindegy /valószínű nem hajlamos magas vérnyomásra, bokasüllyedésre a nagy tömege miatt, nem izzad be mindene nyáron 40 fokban, nem magas a koleszterin szintje stb., egy negatív, hogy nem tudsz puncit hajtogatni rajta ott, ahol akarsz :D/

Esztétikus, látszik, hogy ad magára, figyel a kajára, megjelenni sem mindegy vele eseményeken. És jó érzés nekünk férfiaknak, hogy csinos a barátnőnk. ;)

2015. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Vékony előnyök: Vékony az ideál és a legtöbb pasinak az tetszik. Továbbá egészségügyileg is előnyt élvez ducibb társai mellett, ugyanis a túlsúly mindenfajta problémával járhat. Vékony lányoknál jobban látszik az alaki forma, nem takarja el egy réteg és nem ugrik egy gömböccé.



Duci előnyök: Ducibb lányok mellre is híznak.

2015. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a duci a még egészséges, ámbár nem hajszálvékony kategóriában keresendő. Nyilván, senki sem szeretne kórosan elhízott barátnőt, hisz az már a lány egészségére is igen csak ártalmas.

Én 160 centisen vagyok 60 kiló, szóval telt, ámbár a mérések alapján a bmi-m, testzsírszázalékom és minden ilyesmi az egészséges tartományban van.


[link]

2015. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!