Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-lányok! Ha szerettek...

Fiúk-lányok! Ha szerettek valakit, de csak testi dolgok jöhetnek össze, mit választotok? Belementek a csak szexbe? (legalább egyszer) Vagy inkább semmibe? 21L Melyik? Kort és nemet írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem mert onnantól még rosszabb lesz...

Tapasztalat...

28 N

2015. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább a semmi. 25F
2015. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán belemennék a csak szexbe!!

Akár csak egyszer is! 35 F

2015. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

MInek? A csak testiségre vannak a ribik. A szerelemre meg a szerelem.

Különben meg, aki képes "kalandokra/barátság extrákkal -ra" az nekem tuti nem kéne. Én erkölcsös nőt akarok. Szóval szerencsére ez ki van zárva.

2015. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Belemennék

21/F

2015. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nős a pasi ugye? :)
2015. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom.

Józan ésszel tudom, hogy fájni fog ha csak ennyi, hiszen ha szerelmes vagyok X-be akkor erre jókora lapáttal rátesz egy szerelmeskedés. Utána a "megvonás" sokkal rosszabb lesz. De őszintén nem tudnám megmondani, hogy amikor szerelemes van, lila köd az ember fején, és akár csak pár órára is ez beteljesedhet képes lennék e racionális maradni és megállni a dolgot, vagy elborult aggyal fel sem merülne, hogy kihagyjam?

Sajnos/szerencsére ilyen még sosem fordult velem elő és örülök, hogy nem voltam ilyen döntési helyzetben.

2015. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem mennek bele olyannal szexbe aki nem szeret viszont

20/L

2015. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert már voltam így és utána nagy szenvedés lesz.

Főleg nőként. Szerintem egy nő egyébként is elkezd kötődni, ahhoz, akivel együtt van.

Ha meg már eleve vannak érzelmei, akkor az együttlét még erősíteni fogja.

Ez nagyon fájdalmas lesz, ha a másik fél viszont tényleg csak és kizárólag egy kis szexre vágyik időnként.

2015. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne ribi, aki szexszel? Ti férfiak se vagytok különbek! Nekünk nőknek is vannak igényeink, szükségleteink, bocsi...
2015. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!