Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20-onéves meleg srácok:mit...

20-onéves meleg srácok:mit találtok vonzónak egy 30-40 éves pasiban? Mi alapján választotok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A jó nagy dákót és, hogy domináns legyen. Érezzem, hogy alárendelt vagyok. 20, bi passzív
2014. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Bár kevesebb vagyok, mint 20, de azért leírom: ugyanazt találom vonzónak egy 30-40 éves férfiban, mint amit bármely férfiban. Nem a kora és még csak nem is a farokhossza az, ami számomra fontos. Hanem, hogy szeressen és bízhassak benne. Szeretem a nyugodt, határozott embereket, akik úgy irányítanak, hogy nem próbálnak elnyomni. Akik egyszerre dominánsak és gyengédek. Az ilyen típusú személyiségekhez vonzódom.
2014. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán azt, hogy köztük könnyebb találni olyat, aki hosszútávon gondolkodik, stabil kapcsolatot keres, nem csak egy dugást. Tapasztaltak (itt nem csak a szexre gondolok) és a személyiségük is kiforrottabb, mint egy tizenévesé.

Mi alapján választanék? Hazudnék, ha azt mondanám nem számít a külső, mert ez az, amin megakad a szemem. De a személyiség fontosabb.

2014. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 26 vagyok,de nekem is mindig,már 18 évesen is az olyan 30+os pasik,olyan 45ig max jöttek be.

Persze nem mindegyik.A jó külső alapfeltétel.

A fiatalok nem igazán tudják még mit akarnak.Többynire pár hónap után rájönnek,hogy nem is azzal akarnak lenni,akivel vannak,és mivel fiatalok még tudják,hogy válogathatnak és meg is teszik.

20on évesen nem sok értelme van szerintem a hosszútávú kapcsolatoknak,mert az ember még azt sem tudja mit akar,mit keres igazán.

Persze sodródni is jó,de mikor vége az is egy seb.

2014. nov. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!