Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyire zavaró, ha...

Lányok mennyire zavaró, ha ismerkedéskor kiderül, hogy nincsenek barátaim és nincs szociális életem?

Figyelt kérdés

Egyrészt nehezen ismerkedek, mindig megpróbáltam könnyen ismerkedni, de nem megy könnyen. Másrészt elég gyerekesnek tartom a korosztályomat, ez az egész éjszakai élet, diszkók, koncertek számomra nagyon unalmasak és taszítóak meg ez az egész igyunk valamit mert attól érezzük jól magunkat, primitív felfogásnak tartom. Engem nem zavarna az, ha neki lennének csak ne várjon el ilyet tőlem, mert nem igazán vágyok társasága, hanem inkább egy jó párkapcsolatra, inkább vele tölteném el a napjaimat, mint haverokkal.

Jó igaz vannak haverjaim, de velük nem igazán érzem jól magam a fentebb leírt dolgok miatt, jobban érzem magam egyedül, mint velük. 25/F


2015. márc. 7. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért ilyen emberek alkotják a baráti társaságodat akkor?
2015. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!