Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyire zavaró, ha...

Lányok mennyire zavaró, ha ismerkedéskor kiderül, hogy nincsenek barátaim és nincs szociális életem?

Figyelt kérdés

Egyrészt nehezen ismerkedek, mindig megpróbáltam könnyen ismerkedni, de nem megy könnyen. Másrészt elég gyerekesnek tartom a korosztályomat, ez az egész éjszakai élet, diszkók, koncertek számomra nagyon unalmasak és taszítóak meg ez az egész igyunk valamit mert attól érezzük jól magunkat, primitív felfogásnak tartom. Engem nem zavarna az, ha neki lennének csak ne várjon el ilyet tőlem, mert nem igazán vágyok társasága, hanem inkább egy jó párkapcsolatra, inkább vele tölteném el a napjaimat, mint haverokkal.

Jó igaz vannak haverjaim, de velük nem igazán érzem jól magam a fentebb leírt dolgok miatt, jobban érzem magam egyedül, mint velük. 25/F


2015. márc. 7. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképp hátrány.
2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a lány el akar menni szórakozni, te nem mennél vele? Ez zavaró.Vagy ha találkozik a barátaival, menjen egyedül? Ha senkid nincs csak a barátnőd, nem akaszkodnál túlságosan rá?
2015. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze elmennék, nem csak a négy fal közt lennénk, nem szeretek egész nap itthon lenni, csinálnék programokat. Csak ne várja el azt tőlem, hogy legyenek barátaim. Ismerkedtem társaság szerzés céljából csak mondom, olyan emberekkel ismerkedtem meg, akik számomra gyerekesek és másabb vagyok, mint ők.
2015. márc. 7. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nagyon otthonülős, csak egyszerűen nincsenek barátaid, akkor nem zavaró.

(kettes)

2015. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lényen mert vagy te változol úgy hogy hanyagolni kezded a barátaidat, vagy a barátnődnek nem fognak tetszeni. Persze az is előfordul hogy tetszik neki valamelyik akkor meg te kerülhetsz lapátra. Persze akkor sem akarsz találkozni azzal a "barátoddal"
2015. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajna mostanában sok időt töltök itthon, de azon vagyok, hogy kitaláljak valamit, hogy mivel változtassak.
2015. márc. 7. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek kérdező, mivel én is ugyanebben a cipőben járok. Nem hiányzik az egyfolytában bulizás, ivászat, röhögcsélés... valahogy más jobban szórakoztatott mindig is. Szóval lehet, hogy valakinél ez hátrány, de biztosan akad olyan, akinél nem... Nálam példádul egyáltalán nem


23/L

2015. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem speciel egyáltalán nem zavarna.
2015. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha belegondolok, én is hasonló vagyok. Bár ezt még sosem mondtam ki így. :)

Szeretek eljárni, kimozdulni, de nem bulizni, inkább sétálni, múzeumozni, városnézni, színházba, meg ilyenek. A piás, bagós társaságot nem bírom.

Azt hiszem nem zavarna, ha a párom is ilyen lenne. Ha együtt kimozdulunk, nem gond.

2015. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, sajna a haveri társaságom mind olyanok akik imádnak inni, cigizni és kocsmákban, szórakozóhelyeken bulizni. Nem tudok rájönni mi jó abban, és miért szeretik ennyire, egyrészt semmi kulturális értéke nincs, másrészt halál unalmas és számomra egyáltalán nem szórakozás. Miért nem jobb nappal azokat a programot csinálni amiket leírtál?
2015. ápr. 21. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!