Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar bárki is járni velem?

Miért akar bárki is járni velem?

Figyelt kérdés

Az arcom átlagos, de sajnos gömbrágó fejem van, és nagy az orrom. A hajam elég csúnya, se szőke, se barna, e mellé száraz, vékony szálú, töredezett és száll. Az alakom amorf, a hátamból kint vannak a csontok (lapocka, váll), a hasam viszont lóg, és csúnya kutyafül mellem van.

Elhatároztam, hogy nyáron eldobok tíz kilót és kikupálom magam, de ez sajna odébb van.


Miért van az, hogy ennek ellenére sokan akarnak járni velem, és egész jóképű, különleges srácok?


Mi viszi rá a pasikat, hogy így leadják az igényeiket, mikor tip-top fitness modellektől hemzsegnek az utcák?


21L


2015. márc. 6. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fitneszmodelleket nem kapják meg.
2015. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenkinek a tökéletes kell, ezt vésd bele a fejedbe.
2015. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a külső nem minden, a személyiség is sokat jelent. Vagy vissza kéne utasítanom téged, mert nem vagy kikent-kifent?

22/F

2015. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 C0r3 ***** válasza:
Én most szerelmes lettem beléd :D Amúgy nemtudom,én eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam egész életem során. Szóval grt :D
2015. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Önmagadban kellene megtalálnod a választ arra a kérdésre, hogy "miért nem vagyok elég jó önmagamnak?"


Rendbe kellene tenni a dolgokat, nem csak kívül, hanem legbelül is.

2015. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Csak a pinad miatt.Jellemre eleg szanalmasnak latszol!
2015. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
lehet h csak te látod így kép nélkül nehéz véleményt mondani nagyon sok szép lány azt mondja magáról h ő nem is szép pedig igen is nagyon szépek..
2015. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan lebescsülöd magad. Leírás alapján hasonlítunk. Kerek fej, szőkésbarna haj stb és szerintem szép arcom van de vannak sokkal szebbek nálam. De ígyis sokan szeretnének járni velem.

A küldő fontos de nem az a legfontosabb.

2015. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A leírtak alapján nem sokan járnának veled.Nyilván vannak nagyon jó pozitív tulajdonságaid ami miatt járni akarnak.Le merném fogadni hogy a kinézeted sem olyan vészes csak rosszul látod magad.Ne csak a rossz dolgokat nézzed magadon.Ja még egy kérdés is,ha nem szőke,és barna a hajad akkor milyen?Vörös,fekete?Csak kíváncsi vagyok.
2015. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"gömbrágó fej" Ez mondjuk nem hangzik rosszul! :DD
2015. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!