Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta, hogy járni akar...

Azt mondta, hogy járni akar velem, hogy bejövök neki! Csak a pia miatt volt az egész?

Figyelt kérdés

Szombaton, vagyis inkább vasárnap hajnalban óriási buli volt. Nagyon berúgtam. Aztán az utcán összefutottam egy fickóval. Elkezdtünk dumálni, aztán hánytam. Segített (jó, marha romantikus). Majd elhívott engem mindenhova, ittunk, táncoltunk, megbeszéltünk mindent. Tényleg abszolút mindent. Végig ilyeneket mondott, hogy:"Nekem nem csak egy szombat esti kaland voltál.", "Én várok rád hónapokig is.", "Te különleges vagy.", "Holnap bejelöllek facebookon.", "Én úgy érzem, hogy te lehetnél az igazi.Ritkán érzek ilyet.Imádlak.", "Mi egymásra találtunk." és hasonlók. És én is éreztem valamit. Azt mondta, hogy belém szeretett. Mondtam, hogy nem lehet szerelmes ilyen rövid idő alatt. De igazából én is éreztem valamit. Nagyon jól éreztem magam vele. Tényleg, ilyen jól nem éreztem még jól magam, mint vele. Kb. éjféltől együtt voltunk reggel 6-ig. Kézenfogva mentünk haza. A házunk előtt is csókolóztunk, pedig már félig józanok voltunk. Meg is jegyezte hogy:"Józanon is csókolózunk, hogy van ez?" És nagyon nehezen engedtem el őt.

Vasárnap délután visszajelöltem fb-on. Azt mondta, hogy ritkán facebookozik, csak az üziket nézi meg. De nem írt. Teljesen elfelejtett, csak a pia miatt mondta az egészet? Nem akarom, hogy így legyen. Nagyon hiányzik, de tényleg. vagy ha józanon látnám, már nem is lenne olyan? Mit csináljak?


2015. febr. 9. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el...
2015. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pfuj, miután hánytál, még csókolóztatok is? Furcsa egy gusztusotok van! o.O
2015. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most nem ez a lényeg. Ja, undorító tényleg, de mit tehetnék egyébként?
2015. febr. 9. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Még csak hétfő este van. Szerintem még várj egy kicsit. Lehet, hogy tényleg csak amiatt nem válaszolt, mert keveset van fent facebookon.

De szerintem nagyobb az esély arra, hogy az egész csak a pia miatt történt...

Az egészet az idő fogja eldönteni! ;)

2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még reggel 6-kor is azt mondta, hogy csak adjak neki egy esélyt. Nem tudom, én részegen se mondok olyanokat, amiket egyébként rohadtul nem akarok.

De köszönöm a válaszod, várok :)

2015. febr. 9. 21:58
 6/7 anonim válasza:
No, mi lett veletek?
2015. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írt nekem, találkozgattunk is. Csak ott kellett hagyjam, mert drogproblémái voltak :(
2015. máj. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!