Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért annyira vonzóak a...

Miért annyira vonzóak a lányok szemében a rossz fiúk? Számotokra mit takar a "rossz fiú" kifejezés?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok és tetszenek
2015. márc. 3. 21:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Szegedi Csillagból írok! Ha gondolod, lökj egy privit! (Sajnos nem szabadulok)
2015. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rosszfiú= nem hajtja le az ülőkét.
2015. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És miért tetszenek?
2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
számomra azért, mert biztonságosabbnak érzem magam mellette..persze csak abban az esetben ha szeret engem, mert tudom hogy ha valami van megtud védeni stb.
2015. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nemistudom......ezen még nem gondolkodtam csak alapjáraton vonzónak találom...lehet hogy azért mert egy "rosszfiú" packba beletartozik az hogy a srác nem unalmas szereti a kalandokat és a kihívásokat és nem egy nyafogós rózsaszínpólós hadnemondjammi :D :D
2015. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Az igazi bunkó,tahó gyerekek,akikről messziről látszik és hallatszik is mennyire azok,és önelégülten azt hiszik ők bárkit megkaphatnak... És a valóságban sajnos így is van...:/

Aki pedig nem ilyen srác,azt meg levegőnek nézik a lányok,mert nem elég feltűnő,nem kiabál mindenkivel,és nem aláz meg másokat...

2015. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Így van! Nekem konkrétan van egy fiatal, 24-25 éves ismerősöm, mindenkit kihasznál, csakis azokkal az emberekkel haverkodik, akikből valamilyen szinten anyagi hasznot húz, öntelt, túlságosan magabiztos, szаrkavaró, mindenkit kihasználó alak, és a csajok a lábai előtt hevernek. Nem irigységből írom ezeket a sorokat, mert tökre nem tud érdekelni, csupán az a felháborító, hogy a csajok nagy része az ilyenekért rajong, és a csajok nagy része mindig megmagyarázza, hogy ez nem így van. Hát akkor hogy van? :)
2015. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez azért nem teljesen így van...
2015. márc. 3. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9:


...


Amint látható, logikus választ kaptunk a problémára. :DDD

2015. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!