Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Még van esélyem?

Még van esélyem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja rám írt egy gyerekkori barátom és rengeteget beszélgettünk.. Első perctől kezdve írtó kedves volt és mindig próbált utalgatni rá, hogy nem vagyok közömbös számára. Persze én rögtön tereltem a témát, mert megijesztett ez a hirtelen nyomulás. Megbeszéltünk hétvégére egy találkozót, amit az utolsó utáni pillanatban (konkrétan már a buszon ültem) lemondott. Én erre egy kicsit hevesebben reagáltam a kelleténél és elküldtem melegebb éghajlatra. Egy egész napot nem beszéltünk aztán írtam neki és mindent megbeszéltünk. De innentől kezdve mintha minden megváltozott volna.. Örülök ha visszaír, egyszavas válaszokat ad, nem értem mi baja. Ami a legjobb, hogy úgy érzem kezdem megkedvelni, vagyis inkább kimondom: nagyon tetszik.. De valamiért nagyon közömbösen viselkedik velem. Lehet a hétvégi üzenetem hatására, vagy mert rámunt, vagy hallott rólam valamit.. Mindenesetre nem tudok mit kezdeni a helyzettel. 17 éves lány, a fiú 18.

2015. márc. 3. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól elszúrtad... ennyi. A hisztérikákat ki szereti?

Talán az idő majd őt is begyógyítja.

Ügyesen, ha akarsz még valamit.

2015. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom 1es, szerintem te sem írná rá úgy hogy jaj semmi gond, majd legközelebb, miután lemondta a találkozót, pont akkor amikor már a buszon ültél. Kérdező, ha a pasi ennyitől meghátrál, nem is kellesz neki.
2015. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából visszaolvasva én sem ismertem magamra, de abban a pillanatban azt éreztem, hogy csak játszik velem. Valószínű most megvárom, hogy mikor jutok neki eszébe, vagy egyáltalán mit akar. Futni nem fogok utána.
2015. márc. 3. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Futni nem kell - de te sértetted meg, nem?

Akkor neked kellene békülni.

2015. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem egy párszor és azt mondta nincs semmi baj, ő is hibás. Komolyan megtud valaki egyik percről a másikra változni ilyen mértékben? Mintha nem egy emberrel beszélnék.
2015. márc. 3. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat ilyen.

Szerelmes volt beléd, és erre mondják, hogy összetörted a szívét. Eltűnt a szerelme.

2015. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!