Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit fog gondolni a fiú, ha...

Mit fog gondolni a fiú, ha szerelmeslevelet küldök neki? 19/L

Figyelt kérdés
Régebben mindig ő írt rám egészen addig a pontig, amíg elmondta mit érez irántam. Picit hűvösen viselkedtem többször, nem reagáltam kezdetben, vagy csak nehezen... miután elmondta mit érez, onnantòl én írok rá. Néha ő. Szóval írhatok neki postai úton levelet? Mit fog gondolni rólam ezután?

2015. márc. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem készítesz neki hieroglifákat, vagy karcolsz kövekre? Miért nem jó az internet? Amúgy persze, ha tudod a címét és szépen írsz kézzel, miért ne.
2015. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Srácot is hülyének tartok, ha rögtön szerelmet vall olyan csajnak akivel még csak pár jól sikerült randi se volt, de ha ezt csaj teszi, akkor az már orvosi eset.
2015. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiú kezdte, én meg sokszor hűvös voltam vele:/ aztán elmondta :)) *-* ezért szeretnék írni neki :) szóval mit gondolna sztetek? :) :) :)
2015. márc. 2. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Levelet írhatsz, azzal semmi gond, de miért kezdenél szerelmes levéllel?
2015. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert eddig olyan, mintha nem mutattam volna egyértelmű reakciót a jelzéseire... de feladót írjak? Vagy hagyjam, h ő jöjjön rá?
2015. márc. 3. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!